Hell Let Loose z wielką aktualizacją, na którą wszyscy czekali

​Taktyczny shooter Hell Let Loose właśnie otrzymał ogromną aktualizację wersji na PC. Zawiera ona sporo zmian, o które od dawna prosili fani gry.

Aktualizacja zatytułowana Falling Dark jest, jak twierdzą autorzy, najbardziej znacząca od aktualizacji Outflank, która pojawiła się ponad pół roku temu. Failing Dark zawiera między innymi nową mapę, broń oraz pojazdy. Oprócz tego gracze otrzymają wersje nocne pięciu już istniejących lokacji.

Przedstawiciele studia Team 17 chwalą się również zmianami, między innymi na mapie Omaha Beach. Zmodyfikowano tam istniejące punkty odradzania się graczy - teraz możecie wystartować na przykład z pokładu łodzi, co powinno dodać grze wiele autentyczności i realizmu.

Reklama

Twórcy pomyśleli także o zmianach dotyczących bezpośrednio postaci, którymi sterujemy. Niektóre z nich otrzymały nowe zdolności, jak na przykład Precyzyjny Atak, który pozwala wezwać wsparcie z powietrza - w roli głównej zobaczymy tu kultowe samoloty, m.in. Ju-87 Stuka oraz P47 Thunderbolt. Natomiast umiejętność “zrzut amunicji" da naszym jednostkom dodatkowy zapas artykułów medycznych, pocisków oraz materiałów wybuchowych.

Darmowy weekend i promocje na Hell Let Loose

Jeśli natomiast jeszcze nie mieliście okazji przekonać się jak gra się w Hell Let Loose, to autorzy zapowiedzieli darmowy weekend w dniach 21 do 24 lipca. Będą do niego mieli dostęp posiadacze PC, Xboxów obecnej generacji oraz PlayStation 5.

Jeśli natomiast gra przypadnie wam do gustu, to będzie ją można zdobyć na własność po obniżonej cenie - z rabatem 33% dla PC oraz 30% jeśli chodzi o wersje konsolowe. Pamiętajcie jednak o tym, o czym wspomniałem na wstępie - aktualizacja Falling Dark jest dostępna jedynie na PC, przynajmniej na razie.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy