Halo Infinite z kolejnymi kłopotami. Kampania co-op opóźniona?

Gracze Halo Infinite nie mają nawet chwili oddechu. Kiedy wydawało się, że 343 Industries wreszcie zmierza w odpowiednim kierunku ze swoim FPS-em, na horyzoncie pojawiły się kolejne problemy.

Halo Infinite spadło z bardzo wysokiego konia. Niespodziewana premiera trybu multiplayer zapewniła nowej odsłonie Halo dużo rozgłosu. Fani serii z otwartymi ramionami przyjęli większość wprowadzonych zmian, a dzięki rosnącej popularności grą zainteresowały się nawet tysiące osób, które dawno zapomniały o Halo.

Niestety monetyzacja Halo Infinite wzbudziła sporo kontrowersji, Battle Pass nie był wystarczającą motywacją do regularnej gry, a niewielka liczba znaczących aktualizacji ostatecznie znudziła większość społeczności. Nie pomógł debiut nowego sezonu ani żadne z nowości, które powoli pojawiały się w grze. Problemy Halo Infinite trwają do teraz.

Reklama

Wielu graczy śledzących poczynania 343 Industries ma jednak z tyłu głowy fakt, że deweloperzy pracują nad kilkoma dużymi nowościami, które mogą z powrotem sprowadzić światło reflektorów na Halo Infinite. Często mówi się o trybie battle royale, wciąż owianym sporą tajemnicą. Dzięki przeciekom nieco więcej wiemy o Forge, który zapowiada się na doskonałą nowość dla kreatywnych fanów Halo Infinite. Wśród planów 343 Industries znajduje się również kampania w kooperacji.

Jeden z ostatnich tweetów Briana Jarrarda sugeruje, że co-op może znów zaliczyć opóźnienie. Już w dniu premiery dziwił fakt, że kooperacji nie ma w pełnej wersji gry, która pojawiła się w grudniu. Potem co-op miał pojawić się w maju tego roku, ale został kolejny raz odłożony w czasie. W rezultacie 343 Industries proces ten zajmuje tak dużo czasu, że powstała już modyfikacja pozwalająca na grę w co-opie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Halo Infinite | 343 Industries
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy