Hades 2 - ruszyły zapisy do technicznych testów. Jak się do nich dostać?

Premiera Hades 2 jest coraz bliżej. Chociaż nie znamy jeszcze szczegółów debiutu nowego roguelike’a, fani mogą zapisać się aktualnie do nadchodzących testów.

Hades to jeden z najlepszych roguelike’ów na rynku i gra, która na Steamie może pochwalić się aż 97% pozytywnych opinii. Supergiant stworzyło produkcję, która znacząco podniosła poprzeczkę w całym gatunku i sprawiła, że gracze zaczęli więcej wymagać od deweloperów. Udało się odnieść duży sukces będący podstawą dla powstającego od pewnego czasu sequela.

Oczekiwania wobec Hades 2 są oczywiście bardzo duże. Od grudnia 2018 roku gatunek roguelike’ów wzbogacił się o setki nowych tytułów, a wiele z nich zebrało mnóstwo pochwał ze strony doświadczonych graczy. Skoro pierwsza część tak mocno namieszała w tym świecie niecałe 6 lat temu, tego samego oczekujemy od sequela. 

Reklama

Niestety na ten moment nie wiemy dokładnie, kiedy Hades 2 ma ujrzeć światło dzienne. Gra pojawi się najpierw we wczesnym dostępie, prawdopodobnie tylko na Steamie. Dopiero po otwarciu się na najbardziej niecierpliwych graczy i doprowadzeniu gry do kompletnego stanu, w pełnej wersji pojawi się ona na wszystkich platformach. 

Zanim jednak to wszystko nastąpi, gracze będą mieli okazję zapoznać się z Hadesem 2 jeszcze przed premierą wczesnego dostępu. Ruszyły bowiem zapisy do technicznych testów gry. Aby wziąć w nich udział, wystarczy udać się na stronę Hades 2 na Steamie, zallogować się na swoje konto na Steamie i poprosić o dostęp do gry.

Udział niestety nie jest gwarantowany. Jeżeli zostaniecie jednak wybrani do spróbowania swoich sił w nadchodzącym teście, zostaniecie o tym poinformowani przez platformę Valve. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć w akcji obszerny fragment Hadesa 2 i po raz pierwszy ocenić, czy tytuł ten ma potencjał na kolejną, przełomową produkcję.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hades 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy