Reklama

Guild Wars 2: Cutthroat Politics - nowa aktualizacja już 23 lipca

Jak się okazuje przed polityką nie jest tak łatwo uciec. Nawet w wirtualnej rzeczywistości odgrywa ona istotną rolę. Nie inaczej będzie w przypadku Guild Wars 2 - zacznijcie się przygotowywać, bo już wkrótce ta dziedzina zawita także do popularnego MMO.

Dzięki najnowszej, darmowej aktualizacji gry, zatytułowanej "Cutthroat Politics", gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w pierwszym w jej dziejach demokratycznym głosowaniu, którego wynik zadecyduje o przyszłości krainy Tyria.

Aktualizacja ta będzie dostępna od 23 lipca! Opowiedz się po stronie wojennego bohatera imieniem Ellen Kiel lub prominentnego kupca Evona Gnashblade'a. Pamiętajcie, że każdy głos jest na wagę złota, a od podjętej przez Was decyzji zależy m.in. los lukratywnego kontraktu z handlarzami z Zephyr Sanctum.

Udostępnienie aktualizacji "Cutthroat Politics" jest częścią ogłoszonej oficjalnie przez firmę ArenaNet strategii wspierania społeczności Guild Wars 2, polegającej na regularnej publikacji kolejnych, darmowych rozszerzeń gry.

Reklama

Gracze Guild Wars 2 mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji co 14 dni. "Cutthroat Politics" przynosi ze sobą również nowe eventy, nagrody oraz dodatki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy