GTA VI: Wyciekły lokacje z nadchodzącego hitu?

​Pomimo tego, że GTA VI nie miało jeszcze swojej premiery, już obrosło legendą. Żadna inna produkcja nie może się pochwalić tak wielkim zainteresowaniem jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem daty. Wiemy, że Rockstar Games już pracuje nad tym tytułem, ale nie znamy etapu, na którym obecnie znajdują się te prace. W ostatnim czasie sporo nieoficjalnych informacji dostało się do sieci. Teraz jeden z użytkowników Reddita opublikował przeciek związany z lokacjami w grze. Wielu popadnie w wielki zachwyt.

Przecieki o GTA VI pobudzają wyobraźnię

Przecieki na temat oczekiwanego przez graczy na całym świecie GTA VI rozprzestrzeniają się po sieci już od wielu miesięcy. Co ciekawe, wiele z nich sprawdziło się w mniejszym lub większym stopniu. Należy do nich chociażby pogłoska, że jednym z grywalnych antagonistów po raz pierwszy ma być kobieta. Potwierdziła się ona w opublikowanym przecieku ze wstępnej fazy gry. Wówczas do internetu trafiło kilkadziesiąt minut rozgrywki w trybie deweloperskim i właśnie tam widzieliśmy sterowaną przez gracza kobiecą postać.

Reklama

Od dawna także spekuluje się, że otwarty świat gry ma być tak wielki, jak nigdy jeszcze wcześniej w gamingu. Podejrzewano nawet, że nie tylko USA będzie terenem rozgrywki, ale także Meksyk, co byłoby ściśle związane z fabułą GTA VI. Fani tęsknią za Vice City - czyli miastem inspirowanym Miami. Teraz do sieci przedostały się kolejne przecieki, które mogą uspokoić tych zatęsknionych za neonowym Miami w postaci miasta Vice.

Ujawniono lokacje w grze. Przeciek się sprawdzi?

W serwisie reddit.com pojawił się rzekomy przeciek odnośnie lokalizacji fabuły w GTA VI. Przedstawia ona wręcz gigantyczny rozmiar Vice City. Oprócz tego w grze miałoby się znaleźć aż 12 innych miast i miasteczek. Ich nazwy brzmiałyby następująco: Port Gellhorn, Ambrosia, Redhill, LO, Sundown, Copperhead, Yorktown, Lake Leonida, Ekanfinika, Hamlet i Domed Hills.

W tych miastach i miasteczkach miałyby się mieścić lasy, plaże, centra handlowe oraz wiele więcej charakterystycznych miejsc. Swój powrót miałby zaliczyć także legendarny Malibu Club - mieszczący się w sercu Vice City. Jak na razie jest to oczywiście jedynie przeciek, który niekoniecznie musi się sprawdzić w stu procentach.

Można jednak śmiało zakładać, że przynajmniej część z nich okaże się prawdą i sny fanów serii Grand Theft Auto o powrocie słynnego Vice City spełnią się. Według różnych spekulacji, premiera GTA VI ma nastąpić w 2024 roku. Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to data potwierdzona przez Rockstar Games.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA VI | Rockstar Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy