​GTA VI. Kolejny przeciek wskazuje potencjalną datę premiery gry

Na próżno szukać tygodnia, w którym światła dziennego nie ujrzy chociaż jeden głośny przeciek odnośnie Grand Theft Auto VI. Świeże doniesienia pochodzące od znanego insidera mówią o potencjalnej dacie premiery długo wyczekiwanego tytułu.

GTA VI to obok Starfielda i God of War Ragnarok najgorętsze i najbardziej wyczekiwane przez graczy produkcje, którym poświęca się bardzo wiele czasu. W przypadku szóstej odsłony kultowej serii Grand Theft Auto nie wiemy tak naprawdę wiele... a przynajmniej z tych oficjalnych informacji.

Reklama

Deweloperzy z Rockstar Games są bardzo lakoniczni jeśli chodzi o dzielenie się jakimikolwiek informacjami o ewentualnym postępie prac przy GTA VI. Wiemy jedynie, że takowe prace trwają - to, jako jedyne zostało potwierdzone. Wszystkie inne wieści pochodzą z przecieków, od których momentami w internecie aż huczy.

GTA VI z debiutem w 2024 lub 2025 roku?

Znany analityk i znawca branży gier wideo Tom Henderson zabrał głos w sprawie nadchodzącego GTA VI, publikując przy tym szereg swoich przemyśleń. Według dziennikarza, oficjalna premiera gry datowana będzie na 2024 lub 2025 rok.

W krótkim wpisie w serwisie Twitter stwierdził on również, że praca nad tą niezwykle wyczekiwaną grą nie była usłana różami. Proces produkcji określony został jako "burzliwy", a to oczywiście ze względu na powszechny swego czasu problem w branży - czyli globalną pandemię koronawirusa.

W sieci co rusz pojawią się kolejne doniesienia. Gracze analizują oferty pracy wystawiane przez Rockstar Games, a użytkownicy zajmujący się eksploracją i tzw. data miningiem mają pełne ręce roboty. Najprawdopodobniej na kolejną odsłonę Grand Theft Auto przyjdzie jeszcze poczekać co najmniej dwa lata.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rockstar Games | GTA 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy