Grand Theft Auto VI - jak mogłaby wyglądać mapa gry

​Na oficjalne informacje na temat GTA VI nie mamy co liczyć. Ale co jakiś czas otrzymujemy ciekawe materiały od fanów.

Tym razem nie chodzi o żadne doniesienia dotyczące szóstej odsłony Grand Theft Auto, tylko o zabawę, w którą zaangażował się jeden z graczy. Coryharris0715 opublikował na Reddicie mapę swojego autorstwa, pokazującą, jak mógłby wyglądać obszar gry w GTA VI.

Przystępując do prac nad nią, przyjął założenie, że akcja "szóstki" będzie się toczyć (mówią o tym liczne plotki) w Vice City, czyli w fikcyjnej metropolii inspirowanej Miami oraz innymi częściami Florydy.

Reklama

Mapę zobaczycie w serwisie Reddit. Przyznajcie, że gdyby Rockstar zaprosił nas do zabawy na takim terenie (zwróćcie uwagę na porównanie do Los Santos w lewym dolnym rogu), bylibyśmy co najmniej bardzo zadowoleni.

Grand Theft Auto VI - co wiemy?

Cóż, na tę chwilę... prawie nic. Rockstar potwierdził tylko całkiem niedawno, że prace nad grą trwają i są w zaawansowanej fazie (wiadomość o tym stała się najpopularniejszą na Twitterze w kategorii "gry wideo").

Jednak jej premiery powinniśmy się spodziewać co najmniej w 2024 roku (podkreślamy zwrot "co najmniej"). A czy w tym roku dowiemy się chociaż czegokolwiek oficjalnie na temat samej gry? To także mocno wątpliwe.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy