Reklama

GTA: The Trilogy - mobilna wersja najprawdopodobniej opóźniona

​Take-Two najprawdopodobniej opóźniło premierę smartfonowo-tabletowej wersji Grand Theft Auto: The Trilogy.

GTA: The Trilogy - Definitive Edition to jeden z największych niewypałów ostatnich lat. Pakiet trzech kultowych gier w odświeżonych wersjach jawił się jako pewny przepis na sukces. Jednak po premierze gracze wylali na Rockstar falę goryczy, ganiąc studio za niedoróbki techniczne czy nie do końca satysfakcjonującą oprawę graficzną. Zespół odpowiedzialny za wznowienie wciąż pracuje nad poprawą sytuacji.

Reklama

Wobec powyższego trudno się dziwić, że Take-Two opóźnia premierę wydania na smartfony i tablety. Co prawda wszystkie trzy części dostępne w ramach trylogii remasterów - "trójka", Vice City i San Andreas - były dotychczas dostępne na Androidzie i iOS-ie, ale pomimo tego wydawca chce dostarczyć odświeżoną trylogię w pakiecie także w wersji mobilnej.

GTA: The Trilogy na iOS-a i Androida prawdopodobnie opóźnione

Jednak termin wydania GTA: The Trilogy na iOS-a i Androida najprawdopodobniej opóźniono. Początkowo trylogia miała ukazać się na urządzeniach mobilnych w czerwcu bieżącego roku. Wszystko wskazuje na to, że do tego nie dojdzie i że premiera będzie miała miejsce w bliżej nieokreślonym okresie trwającego obecnie roku fiskalnego, kończącego się 31 marca 2023.

Osoby zainteresowane remasterami starszych odsłon Grand Theft Auto pozostaje odesłać do wersji na PC i/lub konsole (zarówno poprzedniej, jak i obecnej generacji). Jednak przed zakupem sprawdźcie gameplaye z danej platformy, aby upewnić się, że nie będziecie rozczarowani. Na przykład na Switchu trylogia prezentuje się wciąż fatalnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy