Reklama

GTA Online: Rockstar rozda graczom 2 mln wirtualnych dolarów

Grand Theft Auto V zostało ogłoszone przez NPD Group najlepiej sprzedającą się grą dekady w związku z czym Rockstar przygotował dla graczy GTA Online interesującą niespodziankę. Na bonusy mogą też liczyć użytkownicy Red Dead Online.

Według firmy analitycznej NPD Group dostępne od kilku lat Grand Theft Auto V jest najlepiej sprzedającą się grą minionej dekady z kolei Red Dead Redemption 2 to najlepiej sprzedająca się gra na przestrzeni czterech lat. Oczywiście sukces ten nie pozostaje bez reakcji Rockstar, który w ramach podziękowania zamierza rozdać graczom GTA Online oraz Red Dead Online sporą ilość specjalnych bonusów.

Jeśli ktoś zaloguje się do trybu sieciowego piątej odsłony Grand Theft Auto między 30 stycznia a 5 lutego otrzyma 1 milion wirtualnych dolarów zaś za zalogowanie się od 5 do 12 lutego na jego wirtualne konto wpłynie następny milion dolarów. Na identyczną hojność nie mogą wprawdzie liczyć posiadacze Red Dead Online, ale również nie będą mogli narzekać.

Reklama

W tym przypadku deweloperzy rozdadzą pakiet zasobów i tak logując się do gry od 3 lutego dostaniemy Gunslihger's Cache, w skład którego wchodzą rewolwer Schofield, karabin Varmint i zapas amunicji. Natomiast wchodząc do trybu online między 4 a 10 lutego można liczyć na Bounty Hunter's Kit z licencją łowcy nagród oraz strzałami śledzącymi.

Bez wątpienia sukces GTA V może niektórych zaskakiwać, choć sam Rockstar przyznał, że mimo dostępności tytułu od prawie siedmiu lat w przypadku starszej generacji konsol oraz pięciu na PC zainteresowanie grą systematycznie rośnie. Najpewniej niemała w tym zasługa opracowanego przez fanów wariantu rozgrywki GTA RP umożliwiającego się graczom na wcielanie w wykreowane przez nich role.

Warto podkreślić, że obie produkcje cieszyły się sporym wzięciem w ubiegłym miesiącu. Ze statystyk SuperData wynika, że Red Dead Redemption 2 odnotowało znaczny wzrost popularności po premierze na Steam, dzięki czemu liczba sprzedanych kopii wzrosła z 406 tysięcy w listopadzie do około 1 miliona w grudniu. Oczywiście sukces GTA V pozwala zadać pytanie o to, czy prędko ujrzymy następną odsłonę gangsterskiej serii? Otóż zgodnie z najnowszymi informacjami premiera szóstki może w najlepszym przypadku odbyć się w święta 2021 roku.

Marcin Jerzewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy