Reklama

GTA Online: Niesamowity klip uciekającego myśliwca przed rakietą

​GTA V pomimo upływu wielu lat, nadal jest w orbicie zainteresowań milionów graczy z całego świata. Na serwerach szlagierowego tytułu od Rockstar Games zdarza się mnóstwo nietypowych sytuacji. Bohaterem jednej z nich był gracz, który sterował odrzutowcem Hydra. Musiał on uniknąć pocisku w ekwilibrystyczny sposób.

GTA Online nadal w czołówce popularności

GTA V wydane zostało w 2013 roku, więc tytuł ten na rynku jest obecny już prawie od dekady. Mimo tego, produkcja nadal cieszy się ogromną popularnością, której mogliby pozazdrościć twórcy znacznie nowszych gier. Przy życiu głównie utrzymuje grę tryb rozgrywki online. GTA Online jest potężnym tytułem, który odwiedzany jest przez miliony graczy każdego miesiąca. Głównym motorem napędowym jest tak zwane RP, czyli odgrywanie ról z prawdziwego życia na wirtualnym serwerze.

Reklama

Na koniec ubiegłego roku GTA V znalazło się na drugim miejscu pod względem sprzedanych kopii, ulegając jedynie FIF-ie 22, a wyprzedzając tak uznane pozycje jak Call of Duty: Vanguard czy Red Dead Redemption 2. Warto wspomnieć, że obie gry są znacznie nowsze od ostatniej części Grand Theft Auto.

Na serwerach GTA w dalszym ciągu dzieją się bardzo ciekawe, nietypowe sytuacje, które w formie klipów publikowane są w serwisach społecznościowych. Do bardzo interesującego zdarzenia doszło niedawno podczas lotu myśliwcem w grze. Zostało to uwiecznione w serwisie Reddit.com.

Niebezpieczny lot nad Los Santos

Jeden z graczy leciał popularną od wielu lat Hydrą, a dokładnie odrzutowcem typu Mammoth Hydra. Samolot ten znajduje się w czołówce najdroższych gadżetów w całej grze. Jego wartość wynosi aż 4 miliony wirtualnych dolarów. Dlatego też uzbieranie wystarczającej kwoty zajmuje bardzo dużo czasu. Przelot ten wydawał się być bardzo spokojny do pewnego czasu.

Nagle tuż za tyłem odrzutowca pojawiła się rakieta samonaprowadzająca. Gracz usiłuje ze wszystkich sił uniknąć kontaktu z pociskiem, by nie doprowadzić do katastrofy cennego samolotu. Okazało się, że manewry przyniosły sktuek, a sama rakieta zgubiła trop i poleciała na bok.

Nie wiadomo, kto wystrzelił ten pocisk i dlaczego akurat ta osoba znalazła się na celowniku. Należy przyznać, że akcja, której celem była próba wymanewrowania samolotem wyglądała bardzo interesująco. Klip ten zrobił na Reddicie bardzo duże zamieszanie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy