Reklama

​GTA IV iCEnhancer w nowej wersji wygląda fenomenalnie

GTA IV to, jak na standardy świata gier, tytuł już dość wiekowy, ale dzięki nowej aktualizacji moda iCEnhancer nadal może wyglądać fenomenalnie.

Hayssam Keilany, autor moda GTA IV iCEnhancer wypuścił nowy zestaw screenów, prezentujących jak będzie wyglądała nadchodząca wersja jego dzieła. iCEnhancer to mod, który podbił serca fanów GTA IV już w 2010 roku. Jego najnowsza wersja, oznaczona jako 3.0, pochodzi z 2014 roku i poprawiała między innymi niebo, chmury oraz kolory roślinności. W 2015 roku moder zaczął pracę nad aktualizacją i po ponad siedmiu latach wygląda na to, że prace są już na finiszu.

Reklama

GTA IV iCEnhancer 4.0 - co zawiera?

iCEnhancer 4 oraz towarzyszący mu RevIVe Mod zawierają między innymi wolumetryczną mgłę, poprawione efekty wody, nowe drzewa, wielowarstwowe chmury, wysokiej jakości odbicia, poprawki cieni (szczególnie w nocy) i wiele innych zmian.

Natomiast jeśli już wkręcicie się na nowo w zabawę w GTA IV i będziecie chcieli spróbować innych modów, to możecie zainstalować między innymi cyfrową wersję Warszawy, która podmienia domyślne miasto w grze, dodać realistyczne pojazdy z drugiej połowy XX wieku, jak również sprawdzić inny mod, którego zadaniem jest poprawa jakości grafiki w grze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy