​GTA I oraz GTA II do pobrania za darmo!

Jesteście gotowi na istny powrót do klasyki? Już teraz możecie pobrać całkowicie za darmo dwie pierwsze części legendarnej serii Grand Theft Auto, czyli GTA I, a także GTA II.

Wokół serii Grand Theft Auto jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Wszystko to za sprawą przecieków, które obiegły sieć dokładnie dwa tygodnie temu. Materiały, które ujrzały światło dzienne to ponad 3 GB filmów z poglądem na rozgrywkę w nadchodzącej, głośnej i długo wyczekiwanej produkcji GTA VI.

Tym razem jednak spieszymy z inną, nie mniej ciekawą informacją. Jeśli chcecie powrócić do korzeni z serią GTA lub przypomnieć sobie, od czego tak naprawdę zaczęła się przygoda z jedną z najbardziej kultowych serii gamingowych, to mamy dla was świetne wieści.

Reklama

GTA I oraz GTA II możecie pobrać za darmo z niemieckiej strony serwisu Chip. Obie produkcje występują w angielskiej wersji językowej, a pliki instalacyjne zajmują na dysku ledwie ponad 320 MB. Jeśli chodzi o drugą odsłonę, to gra waży tylko kilkanaście MB więcej od pierwszej. Oba tytuły są kompatybilne z nowoczesnymi komputerami i systemami operacyjnymi, więc nie powinniście napotkać problemów z ich uruchomieniem na swoich sprzętach.

GTA I oraz GTA II to produkcje, które przetarły szlaki

GTA I debiutowało na rynku w oficjalnym wydaniu w 1997 roku, czyli blisko 25 lat temu, natomiast sequel pojawił się dwa lata później. Obie gry przeszły do kanonu tych zasłużonych, określanych nierzadko mianem legendarnych.

Teraz pojawiła się wyśmienita okazja, by powrócić do klasycznych gier, które na dobre odmieniły oblicze branży gier i ponownie przeżyć sentymentalną podróż z początkami serii Grand Theft Auto. Pierwszą część pobierzecie pod tym adresem, natomiast drugą stąd.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy