GTA 6 - tak wygląda najbardziej wiarygodna mapa, która może pojawić się w grze

GTA 6 dotknięte zostało na przestrzeni ostatnich miesięcy niezliczoną wręcz ilością wszelkiej maści przecieków. Dzięki nim fani serii Grand Theft Auto byli w stanie dosyć wiernie zrekonstruować mapę, która z wysokim prawdopodobieństwem, właśnie w takim kształcie może zadebiutować w "szóstce".

W przeszłości doczekaliśmy się kilku autorskich i fanowskich projektów mapy. Niektóre dotyczyły Projektu Americas, wówczas był to kryptonim Grand Theft Auto 6. Projekty, które mieliśmy okazje oglądać, tworzone były z mniejszą i większą szczegółowością oraz wiarygodnością.

Największy i prawdopodobnie najlepiej odwzorowany projekt krąży teraz właśnie po sieci. Podobnie jak poprzednie dzieła, to również skonstruowane zostało na bazie udostępnianych wcześniej przecieków w sieci na: Reddicie, GTAForum i innych stronach poświęconych słynnej serii od Rockstar Games.

Reklama

Nie jest niczym odkrywczym, że GTA 6 powróci do uwielbianego przez fanów miasta Vice City, co z resztą możemy zobaczyć na załączonym obrazku. Już pierwszy rzut oka na kształt mapy przywodzi jedną myśl: Los Santos z GTA 5 wydaje się być przy tym wszystkim naprawdę małe...

Przejdźmy jednak do rzeczy. Vice City od wschodu otoczone jest lokacjami: North Beaches, Washington Beach, Vice oraz South Beach. Poniżej na południu znajdziemy miejsce nazwane "Trójkąt Bermudzki". Prawdopodobnie jest do żywe odniesienie do jednego z wycieków, który posiadał w danych jeden plik nawiązujący do takiego wydarzenia w grze.

Samo Vice City stanowi tylko małą cząstkę całej mapy. Na północ od głównego epicentrum znajdziemy wiele innych ciekawych miejsc do eksploracji. Jezioro Leonida przykładowo otoczone jest przez: Ambrosię, Ekanfinikę i grunty rolne. Powyżej na północy znajdziemy kolejne aglomeracje w tym Sundown z plażą oraz Copperhead. Na północnym-zachodzie z kolei dojrzeć możemy prawdopodobnie najbardziej górzyste skrawki mapy wraz z Portem Gellhorn oraz wybrzeżem St. Joseph Marina.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy