Reklama

Gracz postanowił odtworzyć Verdansk z Call of Duty: Warzone w Minecrafcie

​Ambitnych projektów fanów Minecrafta ciąg dalszy. Tym razem jeden z użytkowników Reddita postanowił bliżej przyjrzeć się Verdanskowi i pierwszą mapę Call of Duty: Warzone odtworzyć za pomocą kolorowych klocków.

Od wielu lat wiemy doskonale, jak wielkie możliwości niesie za sobą Minecraft. Z każdą kolejną aktualizacją do gry trafiają nowe mechaniki, które szybko stają się użytecznymi narzędziami w rękach weteranów gry Microsoftu.

Przez lata widzieliśmy mnóstwo projektów wykraczających niemalże momentami poza ludzką wyobraźnię. Gracze odtwarzali sceny z Gry o Tron, Hogwart oraz świat Władcy Pierścieni.

Reklama

Najbardziej doświadczeni fani Minecrafta potrafili zdziałać cuda w trybie kreatywnym, gdzie dostęp do wszystkich przedmiotów jest nieograniczony i nie trzeba kopać godzinami w poszukiwaniu diamentów.

Użytkownik subreddita Call of Duty: Warzone pochwalił się ostatnio w krótkim poście, że na swoim serwerze Minecrafta na warsztat wziął Verdansk, pierwszą mapę popularnego battle royale Activision. Jak widać na powyższym przykładzie, jest to dopiero początek jego prac, ale już na tym etapie projekt robi wrażenie.

Call of Duty wielokrotnie było już inspiracją dla twórców Minecrafta. Parę lat temu jeden z graczy odtworzył w grze Microsoftu słynny Raid z Black Opsa 2. Mapa battle royale to jednak zdecydowanie większy projekt, który może zająć nawet setki godzin.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone | Minecraft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy