​Gracz odtworzył mauzoleum z Elden Ring z klocków LEGO

Niesamowita i olbrzymia jak na standardy LEGO budowla przedstawia Mauzoleum z Elden Ring. Zestaw składa się z ponad pięciu tysięcy klocków.


Większość fanów Elden Ring pracuje nad swoimi buildami w grze, ale jeden postanowił zbudować coś innego. Zadziwiająca budowla z klocków LEGO bazuje na mauzoleach, na które od czasu do czasu może trafić gracz w Elden Ring. 

Autor, ukrywający się pod nickiem HoboSapient pochwalił się swoim dziełem na subreddicie dedykowanym grze From Software. Na jego pracę zwróciły uwagę dziesiątki tysięcy innych forumowiczów, co widać chociażby po liczbie pozytywnych komentarzy i głosów, jakie otrzymała praca.

Reklama

Wariacja na temat kroczącego mauzoleum

Struktura jest zbudowana z około 5 lub 6 tysięcy klocków i waży około 13,5 kilograma - tyle, co przeciętne trzyletnie dziecko. Klocki te to efekt zbierania zestawów przez ponad 20 lat. Budowla została stworzona w całości z elementów różnych zestawów LEGO Technic. Zwykle używa się ich do projektów z wieloma ruchomymi częściami, natomiast HoboSapient mówi, że jego budowla jest dzięki temu całkiem solidna.

“Kroczące mauzoleum" to olbrzymi, kamienisty twór, który można zauważyć jak kroczy powoli przez niektóre obszary mapy Elden Ring. Można je też usłyszeć dość często z dalszej odległości - z jednej strony dzięki ich potężnym stąpnięciom, a z drugiej - przez wielki dzwon zawieszony pod kamienną podstawą. Jeśli uda Wam się któryś zatrzymać, można go wykorzystać do zduplikowania wspomnień.

Czy powstanie oryginalny zestaw Elden Ring z LEGO?

Pośród wszystkich pozytywnych opinii w komentarzach do oryginalnego wpisu na Reddicie, zdarzają się takie, których autorzy chętnie by widzieli podobny zestaw stworzony oryginalnie, od podstaw przez LEGO. 

Duński producent klocków ma swój program, w którym można zgłaszać pomysły na kolejne zestawy, a w historii było już kilka, i to całkiem dobrze przyjętych, zestawów związanych z grami - jak na przykład klocki dedykowane grze Terraria. Jednak HoboSpaient wyraził obawy, czy zestaw związany z mauzoleum nie zostanie przez LEGO odebrany jako zbyt “dorosły", żeby był brany pod uwagę w programie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elden Ring | FromSoftware

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama