God of War Ragnarok: Twórcy pochwalili się wynikami sprzedaży. Robią wrażenie!

​Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości odnośnie popularności God of War Ragnarok, ostatni kamień milowy powinien rozwiać je wszystkie. Nowa produkcja Santa Monica Studios sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Walka o tytuł gry roku 2022 była bardzo zacięta. Przez większość roku wydawało się, że Elden Ring nie ma sobie równych i chociaż Sony wypuściło kilka dużych, bardzo udanych produkcji, na ich największy hit musieliśmy czekać aż do listopada. Santa Monica Studios dokonało pozornie niemożliwego i zrobili grę równą tej z 2018 roku.

Reklama

Niedługo po doskonałych recenzjach od krytyków przyszły pozytywne opinie graczy oraz imponująca sprzedaż. God of War Ragnarok stał się najszybciej sprzedającą się produkcją ekskluzywną Sony i niemały powód do dumy mieli zarówno Japończycy, jak i Santa Monica Studios.

Parę miesięcy po tej informacji przychodzą kolejne dobre wieści o przekroczeniu nowego kamienia milowego. W trzy miesiące w świat rozeszło się aż 11 milionów kopii God of War Ragnarok. Jest to teraz najszybciej sprzedająca się gra PlayStation Studios w historii. Twórcy ponownie pochwalili się tym osiągnięciem na Twitterze, jednocześnie dziękując wszystkim graczom za okazane im wsparcie.

Szczególnie imponuje fakt, że mamy do czynienia z grą ekskluzywną. 11 milionów kopii to ogromne osiągnięcie dla tytułu, który pojawił się na wszystkich platformach. Tymczasem God of War Ragnarok zawitał wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5, a premierę na PC ma prawdopodobnie dopiero przed sobą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War Ragnarok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy