​God of War Ragnarok z oficjalną datą premiery. Co wiemy? Informacje

Sony Interactive Entertainemnt finalnie ogłosiło, że God of War Ragnarok zadebiutuje na rynku już 9 listopada 2022 roku.

God of War Ragnarok to obok Starfielda najbardziej wyczekiwany w ostatnich miesiącach przez graczy tytuł na rynku. Wokół tego dzieła i jego ewentualnej premiery pojawiło się wiele sprzecznych informacji. Początkowo premiera zaplanowana była na rok 2022. Następnie deweloperzy poinformowali o przełożeniu terminu na rok kolejny.

Reklama

Potem było jeszcze ciekawiej, bowiem sieć zalewały pogłoski dające nadzieje, że tytuł zadebiutować może jeszcze w tym roku. Jak się okazało, właśnie te ostatnie doniesienia okazały się prawdziwe.

Sony poinformowało za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że God of War Ragnarok zadebiutuje na rynku 9 listopada 2022 roku. Gra dostępna będzie tylko na PlayStation 4PlayStation 5. Przedsprzedaż rozpocząć ma się już 15 lipca.

W związku z tą świetną informacją Santa Monica Studio uraczyło nas świeżutkim 30-sekundowym zwiastunem God of War Ragnarok - Father and Son. Oczywiście deweloperzy deklarują, że nie jest to gameplay wycięty z gry, a jedynie pewien przedsmak nastrajający graczy na to, co czeka ich przy kolejnych przygodach Kratosa.

Czekacie na God of War Ragnarok?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Santa Monica Studio | God of War | Sony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy