Gears of War 6 - kolejny przeciek z Nvidia GeForce Now

​Przecieki, przecieki. Nvidia GeForce Now ma ich ostatnio na swoim sumieniu zdecydowanie zbyt dużo. Przynajmniej z punktu widzenia developerów, którzy swoje niespodzianki woleliby ogłaszać, niż być przez nie zaskakiwani.

Wygląda na to, że fani Marcusa Fenixa i jego ekipy - choć również nieco zaskoczeni - mogą ostrzyć piły łańcuchowe. Nikt nie spodziewał się, że już po dwóch latach od premiery Gears of War 5 przyjdzie nam usłyszeć o kolejnej odsłonie serii. Szczególnie, że tytuł nie pojawił się na E3 2021. Lekko zawiedzeni gracze zrozumieli wtedy, że na szóstą część będą musieli jeszcze trochę poczekać. Najnowszy przeciek zmienia postać rzeczy - Gears of War 6 prawdopodobnie czeka już za rogiem.

Jak doszło do wszystkich przecieków z Nvidia GeForce Now? Użytkownik usługi Ighor July zaglądał do plików cache aplikacji. Następnie odkrył, że za pomocą console.log jest w stanie wyciągnąć całą listę gier, które są dostępne na serwerach GFN. Było to ponad 18000 tytułów. Następnie umieścił tę listę w plikach klienta GeForce Now i przestawił serwer proxy. W ten sposób uzyskał dostęp do całej biblioteki gier i aplikacji wykorzystywanych przez developerów pracujących nad rozwijaniem GeForce Now.

Reklama

Wśród tytułów pojawiły się niezapowiedziane jeszcze nigdy: Final Fantasy 9 Remake, Final Fantasy Tactics Remaster, Half-Life 2 Remastered oraz wspomniany tutaj Gears of War 6. Jak bardzo wiarygodna jest ta lista? Na pewno należy założyć, że na liście pojawiają się gry anulowane, wczesne projekty, a część z nich mogła zostać dodana ot tak, dla testów.

Można też założyć, że Gears of War 6 jest już w jakiejś fazie produkcji. Z drugiej strony, czy ktoś mógłby przypuszczać, że jest inaczej? W końcu to jeden z flagowych tytułów Microsoftu i aż prosi się aby zawitał na konsole nowej generacji. Sam Microsoft w żaden sposób nie odniósł się do tych rewelacji, dlatego wszystko pozostaje w sferze domysłów. Oficjalnie Gears of War 6 nie został ogłoszony. Pozostaje nam tylko czekać.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy