​Gamescom 2022. Nexon prezentuje nowy zwiastun do The First Descendant

Gdzie, jak nie podczas trwających targów Gamescom mają mieć miejsce takie smaczki. Nexon, koreański producent i wydawca gier wideo zaprezentował nowy, imponujący zwiastun do swojego nadchodzącego dzieła zatytułowanego "The First Descendant".

O tej produkcji pisaliśmy na łamach serwisu już kilka dni temu. Jest to darmowa strzelanka, w której świat zaprojektowany przez twórców obserwować będziemy z perspektywy osoby trzeciej.

The First Descendant zaoferuje tryb kooperacyjny, a wszystko to wzbogacone zostanie licznymi elementami, które znamy z gatunku RPG. Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5, a zwiastun zaprezentowany przez południowokoreańskiego producenta podczas święta Gamescom 2022 naprawdę robi wrażenie.

Reklama

The First Descendant pobawimy się nawet w 4-osobowym zespole. Do dyspozycji oddanych zostanie kilku bohaterów. Każdy z nich wyróżni się unikalnymi umiejętnościami. Wykonywanie misji pozwoli nam z kolei wyposażyć się w coraz to lepszy sprzęt, który przysłuży się do pokonywania coraz trudniejszych rywali.

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy jest taka, że już od 20 do 26 października bieżącego roku wystartują oficjalne testy, które pozwolą wszystkim na skosztowanie tego, co przygotowali dla nas producenci z Nexon w The First Descendant.

A skoro już mowa o tych twórcach z Korei, to na swoim koncie mają naprawdę pokaźny dorobek. To właśnie z ich inicjatywy powstały takie dzieła jak: Combat Arms, Mape Story czy WarRock. Teraz najwyraźniej ogromne doświadczenie w produkcji gier ma pomóc im namieszać na rynku ponownie, bowiem The First Descendant to wysokobudżetowy tytuł idealnie wpasowujący się w ramy gier z gatunku AAA.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The First Descendant | Nexon | Gamescom 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy