Games with Gold - Hitman: Rozgrzeszenie w kwietniowej ofercie

Games with Gold to ciekawa inicjatywa Microsoftu, która od ubiegłego roku nagradza subskrybentów złotego abonamentu comiesięcznym bonusem w postaci dwóch gier na konsolę Xbox 360.

Akcja w początkowych zamysłach trwać miała do końca 2013 roku, ale ze względu na dużą popularność wśród użytkowników, program Games with Gold został przedłużony. Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zaznajomić się z opisywaną ofertą giganta z Redmond, to przypominamy, że całość opiera się na udostępnianiu, posiadaczom usługi Xbox Live Gold,  gier do pobrania tylko przez określony czas, odpowiednio od 1-ego i od 16-ego dnia każdego miesiąca, przez 2 tygodnie.

Ale to nie wszystko - członkowie Gold po pobraniu gry zatrzymują ją na swojej konsoli. Oznacza to, że gra zostaje na stałe przypisana do konta użytkownika i można ją uruchomić, lub pobrać ponownie, nawet po wygaśnięciu abonamentu.

Jesteście ciekawi, co Microsoft przygotował dla właścicieli swojej konsoli na rozpoczynający się miesiąc kwiecień? Spieszymy z wyjaśnieniami - Od 1 kwietnia dostępna jest gra Hitman: Rozgrzeszenie, którą można będzie pobrać z TEJ STRONY lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie można pobierać do 16 kwietnia. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 30 kwietnia, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę Deadlight.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje