Friday the 13th Game: Nowe materiały filmowe

Historia z cyklu "przeżyjmy to jeszcze raz". Znajomi postanawiają trochę odpocząć i wyjechać nad jezioro. Niestety sielankę przerywa niekoniecznie przyjaźnie nastawiony do reszty osobnik.

Fragmenty z alphy pozbawiły grę tytułu Najciemniejszej Produkcji W Historii. Przypomnijmy bowiem, że pierwszy z gameplayów nie napawał optymizmem. Uspokajam jednak: tym razem jest lepiej, a już na pewno czytelniej.

Nowe materiały prezentują Higgins Haven, miejscówkę znaną z "trójki" i "The Final Chapter", która (jak potwierdzono podczas PAX) będzie jedną z dostępnych w grze lokacji. Bohaterem jest jednak nie sceneria, ale rozbijający się po niej Jason, który na jednym z filmów raczy nas niepotrzebnie brutalnym zabójstwem.

Dla porządku przypomnijmy, że grywalny Friday the 13th to ufundowana na Kickstarterze, nastawiona na asymetryczne multi gra akcji. Jeden z graczy wcieli się w kultowego psychopatę, kolejni zaś - w starające się przed nim umknąć archetypy postaci rodem z horrorów klasy B. Gra ukaże się w październiku 2016 (na pecetach, PS4 i XBO).

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy