For Honor dostanie treści związane z… Shovel Knight

​Sieciowa gra akcji For Honor ukazała się w 2017 roku, lecz najwidoczniej nadal cieszy się zainteresowaniem. Ubisoft ogłosił bowiem, że rozpoczyna piąty rok aktualizacji, w którym należy spodziewać się kolejnych postaci oraz innych atrakcji. Są też treści nawiązujące do... Shovel Knight.

Ta niezależna platformówka od studia Yacht Club Games ukazała się w 2014 roku, uznawana dzisiaj za jedną z lepszych gier wszech czasów. Tytuł opowiada o przygodach dzielnego rycerza, który - zamiast mieczem - posługuje się tytułowym szpadlem. Teraz postać trafi właśnie do For Honor.

Mowa może nie o kompletnym bohaterze, lecz o strojach, emotkach i egzekucjach, które będziemy mogli wybrać dla dowolnej klasy postaci w grze. Może to być pewne rozczarowanie, ale nie zabraknie wspomnianej łopaty oraz charakterystycznego, niebieskiego hełmu naszego sympatycznego rycerza.

Reklama

Te elementy kosmetyczne pojawią się w grze w przyszłym miesiącu, 4 marca. Nie ma oczywiście nic za darmo, więc za gadżety trzeba będzie zapłacić wirtualną walutą. Stroje to od 15 do 20 tysięcy Stali, a emotka - 10 tys. Nie mamy wystarczająco Stali? Zawsze można dokupić ją za prawdziwe pieniądze...

Nie jest to pierwsza atrakcja tego typu w For Honor, lecz poprzednia - związana z Prince of Persia - mieściła się wewnątrz licencji należących do Ubisoftu. Słynny książę także pojawił się w grze w marcu, ale w ubiegłym roku. Wtedy całość była chyba nieco bardziej rozbudowana, dodając nowy tryb.

Jeśli o piątym roku wsparcia mowa, to ten otrzymał nazwę Year of the Covenants i - już tradycyjnie - będzie składał się z czterech sezonów. Każdy odpowiada kwartałowi. Najważniejsze nowości to zapewne dwie kolejne postacie - jedna w drugim sezonie, a następna w czwartym, pod koniec roku.

Pierwszy sezon rozpocznie się 11 marca, na krótko po wizycie Shovel Knighta. Poza parą bohaterów można spodziewać się kolejnej masy przedmiotów kosmetycznych do kupienia za nie do końca wirtualną walutę. Pieniądze wydać będzie można także na kolejną przepustkę sezonową.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: For Honor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama