Reklama

Fanka stworzyła obudowę przypominającą kapsułę z Death Stranding

​Pewna fanka Death Stranding zdecydowała się na nietypowy projekt obudowy komputera, wewnątrz której umieściła figurkę niemowlaka.

Death Stranding to produkcja z dość nietypową fabułą, która dla niektórych pozostaje niezrozumiała nawet po jej ukończeniu. Z pewnością do nietypowych cech projektu Hideo Kojimy da się zaliczyć fakt, że główny bohater podczas swojej wędrówki przemieszcza się z dzieckiem zamkniętym w kapsule.

Reklama

Jednak jak wiadomo są to w rzeczywistości narzędzia łączące świat ludzi i wynurzonych, umożliwiające nam wędrówkę po świecie. Pewna graczka zainspirowana Death Stranding i przytoczonym motywem stworzyła nietypowy komputer, w którego obudowie umieściła figurkę niemowlaka przypominające dziecko z gry.

Jest on umieszczony tuż obok procesora płyty głównej oraz reszty podzespołów. Autorką nietypowego PC jest Cami Roebuck aktorka a przy okazji ogromna fanka Death Stranding. Co ciekawe to nie pierwszy przypadek, kiedy ktoś decyduje się przenieść motywy ze wspomnianej produkcji do świata rzeczywistego.

Kilka miesięcy temu zaraz po wybuchu pandemii koronawirusa chiński cosplayer The_Bai_Ying stworzył jego zdaniem funkcjonujący kombinezon przypominający ten noszony przez Normana Reedusa z Death Stranding.

Zawiera on szklaną kapsułę z filtrem powietrza i miejscem dla dziecka. Pomysłodawca twierdził, że to bezpieczny środek transportu dla dziecka w dobie pandemii, chociaż jak nie testował go w warunkach bojowych.

Wydaje się, iż to bardziej fanowski projekt niż narzędzie do realnego zastosowania. Death Stranding trafił niedawno również na komputery i według danych zaraz po premierze podbiła Steam. Początkowo grało w nią średnio 20 tysięcy graczy zaś na zakup zdecydowało się przeszło 500 tysięcy użytkowników.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Death Stranding

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje