Fani odkryli kolejny interesujący szczegół związany z bohaterem GTA 6

Zwiastun GTA 6 analizowany jest właśnie przez bardzo szerokie grono fanów tej popularnej i wyczekiwanej produkcji od Rockstar Games. Jedna fotografia skłoniła miłośników serii do analiz. Pewnemu graczowi udało się nawet stworzyć kolejną ciekawą teorię związaną z grywalnym protagonistą.

Od grudnia ubiegłego roku cały gamingowy świat żyje uniwersum Grand Theft Auto. Wszystko za sprawą zwiastuna opublikowanego przez Rockstar Games z gry GTA 6. Przeszło 1,5-minutowy film rozgrzał miliony graczy na całym świecie do czerwoności, bijąc przy tym kilka rekordów popularności w serwisach YouTube czy X (ex-Twitter).

Od tamtego czasu producenci i wydawcy gry zamilknęli aż do teraz. Take-Two poinformowało za pośrednictwem swojej strony i oficjalnych komunikatów, że GTA 6 ujrzy światło dzienne na jesieni 2025 roku. Dokładna data premiery nie jest znana, choć spodziewać można się debiutu gry w okresie listopada bądź grudnia przyszłego roku.

Reklama

Fani dalej niepowstrzymanie tworzą kolejne teorie związane z dostępnym w sieci zwiastunem. Wiemy, że w GTA 6 grać będziemy dwójką protagonistów - Jasonem i Lucią. O ile sylwetka kobiety jest dosyć transparentna i wiemy, że prócz latynoskiego pochodzenia, Lucia ma za sobą kryminalną przeszłość, o tyle sporą zagadką nadal pozostaje Jason.

Trailer rzuca nieco więcej światła i wskazuje, że Lucia i Jason będą nie tylko parą kochanków, ale też prężnie działającym kryminalnym duetem w fikcyjnym świecie Miami. Wskazują na to chociażby sceny ze wspólnego napadu na bank.

Jeden z użytkowników serwisu X (@GameRollGTA) dotarł do dosyć ciekawych informacji, które mogą wskazywać, że Jason, podobnie jak Lucia, również ma za sobą kryminalną przeszłość. Otóż na grafice koncepcyjnej mężczyzna nosi charakterystyczne obuwie, które rozdawane jest więźniom we wszystkich więzieniach federalnych na terenie Stanów Zjednoczonych.

Jeśli buty są symbolem tego, że Jason faktycznie jest byłym skazańcem, to rodzi się jednak pytanie, dlaczego protagonista nosi takie obuwie, przebywając na wolności?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama