EVE Online: W nowym dodatku zostaniemy gwiezdnymi piratami

Podczas EVE Fanfest zapowiedziano nowy dodatek do działającego już 20 lat gwiezdnego MMO. Dodatek zatytułowany jest Havoc i koncentruje się na podziale na frakcje w New Eden.

Kosmiczni piraci od dawna są elementem ekosystemu EVE, ale do tej pory nie zyskali oni należytej uwagi. W nowym dodatku gracze będą w końcu mieli możliwość dołączenia do jednej z pirackich flot i wraz z nimi wziąć udział w walkach na olbrzymią skalę.

Sabotażyści na linii frontu

Rozszerzenie Uprising, które pojawiło się w zeszłym roku, dodało nowy system, wraz z którym zmieniły się walki frakcji o obszary kosmosu. Gracze, którzy w Havoc zdecydują się obrać ścieżkę piratów, zyskają nowe sposoby interakcji z tym systemem walk. Będą mogli na przykład stworzyć bazę operacyjną, działającą na linii frontu i przyłączyć się do jednej, lub obu stron konfliktu. Inne frakcje będą musiały zdecydować w jaki sposób chcą zareagować na takiego niespodziewanego sojusznika lub oponenta. Mogą na chwilę zawiesić działania wojenne, by przegonić intruza, albo trzymać go u swojego boku i korzystać z jego sabotaży.

Reklama

Nowe statki klasy Tytan

W grze pojawi się kolejny nowy system, Zarzakh, gdzie czai się mroczny lord The Deathless. Oferuje on schronienie każdemu, komu nie po drodze z największymi imperiami. Dzięki nowemu systemowi otrzymamy dostęp do nowych sklepów, gdzie piraci będą mogli odblokować pięć nowych statków, w tym jeden klasy Tytan, największej dostępnej w grze. To jeden z zaledwie ośmiu statków tego typu, wypuszczonych przez twórców w 20-letniej historii gry.

EVE Online jako gra dla wielbicieli Excela

Także fani analizowania statystyk otrzymają coś dla siebie. Korporacje zarządzane przez graczy będą mogły skorzystać z roli Project Managera, co może nie brzmi tak ekscytująco jak epickie bitwy, ale ma ułatwić realizację dużych projektów, którymi gracze zarządzają w trybie kooperacji. Premiera dodatku EVE Online: Havoc ma nastąpić 14 listopada.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eve Online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy