Reklama

​Epic Games Store. Kolejne darmowe gry do odebrania w sklepie

Epic Games nie zwalnia tempa w rozdawnictwie gier i przeróżnych do nich dodatków. Już teraz pobierzecie za darmo ciekawą karciankę Ring of Pain oraz pakiet do gry Destiny 2 z okazji 30-lecia Bungie. Z kolei dokładnie 1 września do swoich bibliotek dodacie Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oraz Submerged: Hidden Depths.

"Ring of Pain" i dodatek do Destiny 2 w Epic Games Store od 25 sierpnia do 1 września

Ring of Pain to intrygująca gra karciana osadzona w klimatach roguelike crawler, w której doświadczymy eksploracji losowo generowanych lochów. Producenci zapewnili sporo emocjonującej przygody i akcji, a sam tytuł wyróżnia się niebanalną oprawą graficzną.

Podobnie jak Ring of Pain, od 25 sierpnia odbierzecie również darmowy pakiet do Destiny 2 z okazji 30-lecia istnienia Bungie. Zestaw zawiera: nowy loch, wyrzutnię rakiet Gjallarhorn, nową pancerz, broń i wiele więcej.

Reklama

"Tomb Raider: Definitive Edition" i "Submerged: Hidden Depths" w Epic Games Store od 1 do 8 września

Z kolei Epic Games już na samym początku września uraczy wszystkich aż dwoma prezentami. Pierwszy, czyli Tomb Raider: Definitive Edition to oczywiście szlagierowy tytuł opowiadający historię popularnej pani archeolog - Lary Croft.

Dzieło zadebiutowało na rynku w 2018 roku i wydane zostało przez Square Enix. Świetna propozycja dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zatopić się w przygodach kultowej już serii Tomb Raider.

Druga produkcja, którą całkowicie za darmo zaserwuje nam Epic Games to Submerged: Hidden Depths, czyli kontynuacja przygodowej gry Submerged, która na rynku pojawiła się za sprawą Uppercut Games (na koncie m.in. City of Brass).

Akcja gry przeniesie nas w zatopione ruiny pięknego święta - jak deklarują producenci. Rozgrywka oparta jest na pływaniu, wspinaczce, interakcji i eksploracji niezwykłego tajemniczego świata, który obserwować będziemy z perspektywy trzecioosobowej.

Na pochwałę zasługuje ciekawa szata graficzna i animacje, które pozwalają w sposób idealny wpisać się w kanony gatunku przygodowej gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy