Reklama

Bethesda przesuwa dwie gry na 2023

​Bethesda ogłosiła na oficjalnym koncie na Twitterze, że przesuwa premiery Redfall i Starfield na pierwszą połowę 2023.

Jeszcze niedawno, z pewną rezerwą, pisaliśmy o tym, że Bethesda nadal nie zmieniła planów dotyczących wydania Starfield 11 listopada 2022. Tytuł, którego premiera miała być tak blisko, nadal nie ma uruchomionej kampanii marketingowej i niewiele wiadomo na temat samej gry. 

Okazało się, ze warto było zachować powściągliwość - Bethesda właśnie zrobiła ruch, którego chyba wszyscy tak naprawdę się spodziewali. Starfield został przesunięty na pierwszą połowę 2023 roku.

Reklama

Bethesda rezygnuje ze swojej tradycji wydawania gier 11 listopada

Starfield jest obecnie flagowym tytułem Bethesdy, w którym nadzieje pokłada i deweloper, i Xbox, który kupił Bethesdę i planuje dodać Starfield do usługi Xbox Game Pass. Być może Bethesda w końcu wyda grę pozbawioną niezliczonej ilości błędów w dniu premiery?

Redfall nigdy nie miał publicznie ujawnionej daty premiery, tylko okienko wydawnicze. Sprawa jest o tyle szokująca, że 11 listopada, to bardzo ważna data w historii Bethesdy. Największe hity tego studia miały premiery właśnie tego dnia.

Bethesda zakończyła ogłoszenie, mówiąc, że nie może się doczekać, aby pokazać fanom rozgrywkę Starfield i Redfall "wkrótce". To może sugerować, że oba tytuły będą obecne na Xbox i Bethesda Games Showcase. Fani na to liczą, branża gamingowa na to liczy, oby Bethesda nie sprawiła, że się przeliczymy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy