Lista najciekawszych premier gier w pierwszej połowie sierpnia 2022

Weszliśmy w sierpień, a wraz z nim producenci gier szykują dla nas sporo niespodzianek. Jeśli jesteście ciekawi, jakie tytuły zagoszczą na rynku w pierwszej połowie tego miesiąca, to prezentujemy Wam listę najciekawszych pozycji.

South of the Circle

  • Data premiery: 3 sierpnia
  • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Już 3 sierpnia swój debiut naliczy South of the Circle, czyli tytuł, który przenosi nas w środek Zimnej Wojny. W grze wcielimy się w Petera, wykładowcę akademickiego, który uczestniczy w katastrofie samolotowej i rozbija się na Antarktyce.

Fabuła przeplatać będzie się w przeszłości i teraźniejszości jeśli chodzi o doświadczenia naszego głównego bohatera. South of the Circle stanowi niezwykle ciekawą, filmową niemal opowieść z bogatą narracją, barwnym tłem fabularnym i całą stertą niuansów. Świat obserwować będziemy z perspektywy osoby trzeciej.

Reklama

South of the Circle powstaje z ramienia polskiego wydawcy 11 bit studios, którego gracze mogą kojarzyć z takich tytułów jak This War of Mine oraz Frostpunk.

Two Point Campus

  • Data premiery: 9 sierpnia
  • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Two Point Campus to tytuł, który przeniesie nas w akademicki klimat. Gra zadebiutuje na rynku już 9 sierpnia i zasili bibliotekę interesujących pozycji z gatunku strategii ekonomicznych.

Rozgrywka w tym dziele opiera się projektowaniu i tworzeniu naszego Uniwersytetu. Gracz zadbać musi odpowiednio o cały kampus, tereny zielone wokół niego i tak naprawdę wszystko, czego dusza zapragnie. Otwarta przestrzeń pozwala na wiele konfiguracji, od planowania sadzenia drzew, po wykwintne ogrody i stawianie rozległych gmachów.

Oczywiście sama architektura to nie wszystko. Jako dyrektor całej instytucji odpowiedzialni będziemy za edukację naszych studentów, personel i niektóre aspekty administracyjne. Warto wskazać jeszcze, że Two Point Campus to gra, która nacechowana jest sporą dawką humoru!

Cult of the Lamb

  • Data premiery: 11 sierpnia
  • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Czas przejść w trochę mocniejsze oraz mroczniejsze klimaty. Już 11 sierpnia swój debiut zaliczy kolejny tytuł powstały od studia Massive Monster, czyli Cult of the Lamb. Gra łączy w sobie wiele elementów z gatunków: Akcji, Strategii oraz Roguelike.

W dziele tym gracz wcieli się w opętanego baranka, ocalonego od zagłady przez złowieszczego nieznajomego. By spłacić wobec niego dług, konieczne będzie zbudowanie licznej sekty i zebranie wiernych wyznawców wyzwoliciela.

W praktyce rozgrywka opiera się o rozbudowywanie trzody poprzez wznoszenie nowych budynków, w których odprawiać będzie można modły. Oprócz tego konieczne będzie rozprawienie się z hordą wrogów, a wszystko to w rozległym i losowo generowanym świecie.

Rumbleverse

  • Data premiery: 11 sierpnia
  • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

W tym samym dniu na rynku zagości kolejna wieloosobowa bijatyka. Rumbleverse powstaje z inicjatywy studia Iron Galaxy, a wydane zostanie przez dobrze znane Epic Games.

Rozgrywka to prawdziwy battle royale osadzony w klimatach iście futurystycznych. W bijatykach może wziąć udział nawet 40 graczy. Pamiętajcie jednak, że po zwycięstwo sięgnąć może tylko jeden, najodważniejszy śmiałek!

Czy Rumbleverse osiągnie sukces zbliżony do MultiVersus osadzonego w klimatach Warner Bros?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: premiery gier | Epic Games | Steam | PlayStation Vita | Xbox
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy