Epic Game Music na warszawskim Torwarze

​Po dwóch edycjach organizowanych w czasie Game Industry Conference i PGA w Poznaniu, "Epic Game Music" wyrusza do Warszawy. Wydarzenie będące połączeniem symfonicznych aranżacji muzyki z gier i wizualizacji stworzonych przez Platige Image po raz pierwszy odbędzie się poza poznańską Salą Ziemi.

23 listopada warszawski Torwar wypełni się dźwiękami legendarnych soundtracków z gier, w wykonaniu orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra pod dyrekcją Adama Domurata, oraz Chóru
Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska).

"Epic Game Music" to symfoniczno-rockowe show, które od tego roku wzbogacone zostało niesamowitymi doznaniami wizualnymi, przygotowanymi przez specjalistów z Platige Image. Dźwiękowa i wizualna mieszanka zabierze widzów w podróż po historii gier komputerowych: poczynając od Mario i Sonica, przez klasyki takie jak Doom, kończąc na największych hitach ostatnich lat, takich jak Wiedźmin, czy God of War.

Reklama

Za oprawę wizualną i efekty specjalne odpowiada studio, którego przedstawiać nie trzeba. Platige Image to wielokrotnie nagradzane studio animacji, efektów specjalnych i postprodukcji. Artyści studia współpracują z największymi wydawcami gier komputerowych, tworząc zapierające dech w piersiach trailery do gier.

Organizatorzy przygotowali dla widzów w Warszawie niespodziankę - jest nią wpleciony w koncert występ aktorów odpowiadających za "The Witcher School" - specjalnie przygotowanego LARPa dla
dorosłych, który cieszy się olbrzymią popularnością.

  • Termin: 23.11.2019 / Godzina: 18:00 / Miejsce: Torwar, Warszawa
  • Organizator i Producent: Visual Production i Mass buzz
  • Partnerzy koncertu: Platige Image S.A., Game Industry Conference, Poznań Game Arena, Międzynarodowe Targi Poznańskie
materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama