Dying Light 2 - oto plany na dalszy rozwój gry. Znamy konkrety!

Techland kontynuuje spełnianie obietnic postawionych jeszcze przed premierą Dying Light 2. Studio poinformowało właśnie, jakich zmian możemy spodziewać się jesienią i zimą.

O Dying Light 2 zrobiło się ostatnio głośno ze względu na mikrotransakcje. Po półtora roku od debiutu sequela Techland zdecydował się wprowadzić do swojej gry walutę premium. Nowość ta nie spotkała się oczywiście ze zbyt dużym entuzjazmem, a sprytnie wyznaczone ceny różnych zestawów wzbudziły spore kontrowersje wśród aktywnych graczy.

Od tego czasu Techland zdążył już oficjalnie odpowiedzieć na zarzuty członków społeczności Dying Light 2. Studio poinformowało o trwających już pracach nad usprawnieniami i chęcią naprawienia aktualnej monetyzacji. Twórcy przyznali się do błędu i planują w przyszłości zaadresować feedback graczy.

Reklama

Lepsza monetyzacja to jednak tylko jeden z postawionych deweloperom celów. Na Twitterze Dying Light pojawiła się ostatnio roadmapa prezentująca część nowości, jakie zadebiutują w grze jesienią oraz zimą. Techland planuje crossovery, nowe misje, bronie oraz bardzo dużą liczbę zmian quality-of-life.

Na jedną z najbardziej ekscytujących nowości zapowiada się Tower Raid. Będzie to najwyraźniej dodatkowy tryb gry, którego szczegóły w komentarzach na Twitterze zdradził Techland. Deweloperzy planują tworzyć dungeony z mechanikami rogue-lite. Przeszkody stojące na drodze graczy będą więc zmieniać się z każdą próbą, zapewniając fanom Dying Light 2 rozrywkę na długie godziny.

Ponadto już 23 października rozpocznie się crossover z Vampire: The Masquerade, a niedługo później, jak przystało na grę o zombie, możemy spodziewać się świętowania Halloween. Techland na powyższej grafice zaznaczył również, że będzie to zawartość dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy DL2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dying Light 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy