Doom, Family Guy i Gwiezdne Wojny w Fortnite? Pokaz Unreal Engine 5 sugeruje następne kolaboracje

​Epic Games podczas swojej ostatniej prezentacji Unreal Engine 5 próbowało chyba puścić oczko do fanów Fortnite. Podczas transmisji zobaczyliśmy kilka wskazówek, które mogą zapowiadać nadchodzące kolaboracje.

Epic Games zorganizował ostatnio blisko 40-minutową prezentację zatytułowaną "The State of Unreal 2022". Jak możecie się domyślić, poznaliśmy wiele szczegółów dotyczących nowego silnika Unreal Engine 5, jego premiery oraz możliwości. Pomiędzy różne detale przeznaczone dla deweloperów Epic wplótł parę drobiazgów z myślą o fanach Fortnite.

Reklama

W powyższym poście możecie zobaczyć listę folderów, która pojawiła się na jednej ze scen. Gracze dostrzegli tam nazwy wielu różnych assetów dostępnych już w grze, jak chociażby Kratos, Loki, Master Chief czy Morty. Trudno było odczytać niektóre słowa, ale wyglądało to na listę różnych assetów.

Gracze szybko odkryli jednak, że znajduje się tam kilka nazw, o których jeszcze w Fortnite nie słyszeliśmy. Fani dostrzegli trzy stosunkowo proste do odczytania foldery - "Family Guy", "Vader" oraz "Doom". Trudno uwierzyć, żeby te trzy nazwy znalazły się przypadkiem wśród pozostałych, dostępnych już w grze kolaboracji.

Nikt nie spodziewał się raczej, że Epic Games zrezygnuje z tak popularnych w Fortnite kolaboracji i postawi wyłącznie na oryginalne skiny. Dobrze wiedzieć jednak, że w planach jest współpraca z kilkoma dużymi i lubianymi przez wielu graczy markami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Unreal Engine 5 | Epic Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy