Epic Games Store: XCOM 2 i Insurmountable za darmo!

​Czwartki ze sklepem Epic Games to już pewnego rodzaju rytuał. Od 7 kwietnia w serwisie pobierać możecie za darmo gry: "Rogue Legacy", jak również "Zaginięcie Ethana Cartera". Z kolei od czwartku 14 kwietnia, do swoich bibliotek dodacie: "XCOM 2" oraz "Insurmountable".

"Rogue Legacy" to genealogiczna gra z gatunku roguelite, w której każdy może stać się bohaterem. Ogromna liczba niepowtarzalnych cech czyni tę produkcję wyjątkową i zapewnia różnorodność rozgrywki za każdym nowym podejściem. Dzieło to pojawiło się na rynku w 2013 roku i do tej pory cieszy się całkiem sporą popularnością.

"Zaginięcie Ethana Cartera" to z kolei detektywistyczna i nieco mroczna gra przygodowa, opierająca się na eksploracji zagadkowego świata. Wcielamy się w detektywa Paula Prospero, który posiada wiele unikalnych, nadprzyrodzonych umiejętności. Immersja w uniwersum zaprojektowane przez twórców gwarantowana!

Reklama

"XCOM 2" do odebrania za darmo od: 14 kwietnia (czwartek) - godzina 17:00

Ten tytuł przeszedł do kanonu gier strategicznych. "XCOM 2" zadebiutowało na rynku w 2016 roku z inicjatywy studia Firaxis Games. Produkcja jest kontynuacją swojego poprzednika "XCOM: Enemy Unknown".

Gracz będzie musiał stawić czoła inwazji obcych. Mechanika opiera się na rozwoju swojej bazy oraz toczeniu niezwykle zaciętych pojedynków z przeciwnikami. Mamy tu więc do czynienia z elementami strategii w czasie rzeczywistym, podejmowaniem decyzji w systemie turowym, a to wszystko wymagać będzie od nas umiejętności planowania i ekonomii.

"Insurmountable" do odebrania za darmo od: 14 kwietnia (czwartek) - godzina 17:00

Drugi tytuł, który za darmo odbierzecie już 14 kwietnia to "Insurmountable" - propozycja niezwykle atrakcyjna dla wszystkich miłośników gier przygodowych wzorujących się na gatunku Roguelike.

W produkcji tej przyjdzie nam się wcielić w rolę wspinacza górskiego, który musi sukcesywnie zdobywać kolejne, coraz trudniejsze szczyty. Jako alpinista, zadbać musimy również o parametry życiowe podczas naszej wspinaczki.

Istotne okażą się również warunki pogodowe i wiele generowanych losowo wydarzeń. W tej survivalowej grze świat przedstawiony obserwować będziemy z perspektywy trzeciej osoby.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | XCOM 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama