Eivor i Ezio z Assassin’s Creed Valhalla wkroczą niedługo do Fortnite

​Kolekcjonerzy skinów w Fortnite mają przed sobą bardzo interesujący weekend. Już w czwartek, 7 kwietnia zobaczymy efekty kolaboracji Epic Games z Ubisoftem, w ramach której w sklepie pojawią się skiny z Assassin’s Creed Valhalla.

Fornite jest aktualnie w trakcie sporego przebudzenia. Gra znów cieszy się dużą popularnością na Twitchu, wróciły liczne turnieje, a wielu fanów battle royale zapomniało na chwilę o Apexie czy Warzone i wróciło do kolorowego świata Fortnite’a. Przyczyną tego sukcesu zdaje się być przede wszystkim decyzja o usunięciu budowania.

Reklama

Kontrowersyjny początek drugiego sezonu spotkał się z tak dużym entuzjazmem, że niedawno powstał permanentny tryb Zero Build, a Epic regularnie organizuje turnieje pozbawione kluczowej mechaniki Fortnite’a.

Korzystając z rosnącej popularności gry, w czwartek zaktualizowany zostanie sklep ze skinami. Już od ponad miesiąca wiedzieliśmy, że Epic planuje kolaborację z Ubisoftem i gracze będą mogli wcielić się w Ezio z Assassin’s Creeda. Teraz okazuje się jednak, że do Ezio dołączy również Eivor z Valhalli.

Oba skiny są oczywiście wyposażone w ozdoby na plecach i jednoręczne topory zastępujące kilof. Najciekawszym elementem nadchodzącego zestawu wydaje się glider, który wygląda jak jedna z łodzi wikingów z Valhalli. Możemy spodziewać się, że wikingowie opanują w ten weekend serwery battle royale i mapa będzie przez chwilę przypominać Norwegię.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy