Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Doom Eternal doczeka się wersji VR? Gra pojawiła się w australijskim urzędzie

​Australijski urząd certyfikacji gier przyznał ocenę dla niezapowiedzianej jeszcze gry, którą może być Doom Eternal VR. Wygląda więc na to, że możemy doczekać się kontynuacji Doom VFR.

Ubiegły rok był całkiem udany dla wirtualnej rzeczywistości, a to za sprawą takich tytułów jak Half-Life: Alyx czy Star Wars: Squadron i fani tej technologii na pewno mają nadzieję, że ten rok będzie równie udany dla VR. Okazuje się, że w tym roku możemy doczekać się edycji gry Doom Eternal dla wirtualnej rzeczywistości, a tak przynajmniej zdaje się sugerować australijska komisja klasyfikująca gry.

Reklama

Trudno uznać to za zaskoczenie, gdyż Bethesda zawsze stara się dotrzeć ze swoimi grami do największego grona odbiorców i teraz, kiedy Doom Eternal trafił już na Nintendo Switch, zdaje się, że zmierza również na VR. Warto jednak zaznaczyć, że wspomniany urząd z kraju kangurów nie mówi tu wprost o Doom Eternal VR, ale określa grę jako Project 2021A. Pozycja ta klasyfikowana jest jako gra VR, a właścicielem licencji jest tu id Software (wydawcą zaś Bethesda). Nietrudno jest więc połączyć kropki i domyślić się, o co może tu chodzić. 

Tym bardziej, że pozycja ta zawiera ostrzeżenie przed mocnym językiem, mroczną tematyką i przemocą. Takie same oznaczenia znajdziemy właśnie na Doom Eternal. Wydaje się więc, że wystarczy już tylko poczekać na oficjalne ogłoszenie ze strony wydawcy. Warto też przypomnieć, że Doom Eternal otrzymać ma jeszcze drugą część wieńczącą kampanię z rozszerzenia The Ancient Gods. Ten dodatek również nie otrzymał jeszcze oficjalnej zapowiedzi.   

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje