Reklama

Diablo Immortal – błąd w opisie gema źródłem frustracji wśród graczy

​Kolejne problemy Diablo Immortal. Deweloperzy przyznali się do błędu w opisie jednego z nowych gemów. Wielu graczy, którzy zdecydowali się na jego zakup, żałują teraz podjętej decyzji.

Gemy od samego początku Diablo Immortal były jednym z największych źródeł siły postaci. Kosztowały też oczywiście bardzo duże pieniądze, za co najczęściej krytykowano grę Blizzarda. Większość legendarnych gemów była niemalże niezbędna w trudniejszych aktywnościach i często definiowała nasz styl gry.

Jednym z nowych gemów jest Blessing of the Worthy. Jego oryginalny opis mówił, że kiedy dostajemy obrażenia, mamy szansę na zadanie wszystkim przeciwnikom dookoła obrażenia równe części naszych maksymalnych punktów zdrowia. Z każdym kolejnym poziomem gema szansa i obrażenia rosły, co dla weteranów Diablo Immortal było bardzo kuszącym wydatkiem.

Reklama

W weekend deweloperzy poinformowali jednak na subreddicie gry, że w opis gema wkradł się błąd. W praktyce zadajemy bowiem obrażenia równe części aktualnych punktów zdrowia, a nie maksymalnych. Biorąc pod uwagę, że gem działa dopiero wtedy, kiedy zostaniemy uderzeni przez rywala, jest to znacząca różnica.

Powyższy post nie spotkał się oczywiście ze zbytnim entuzjazmem ze strony społeczności. Problem polega oczywiście na tym, że niektórzy gracze wydali spore pieniądze na ulepszenie nowego gema. Zestaw podnoszący poziom Blessing of the Worthy z pierwszego na czwarty kosztował 103 dolary. Gracze dokonali więc zakupów, poświęcili na Diablo Immortal spore pieniądze, a teraz dowiedzieli się, że nowy gem działa zupełnie inaczej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy