Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Diablo III: Kostka Kanaiego - co to będzie?

Poza zmianami w balansie klas i kilkoma inszymi poprawkami, łatka 2.3.0 przyniesie i większą nowalijkę: tryb przygodowy wzbogaci się o dodatkową strefę.

W Ruinach Seszeronu nie tylko rozłożymy na łopatki nowych przeciwników, rozłożymy na czynniki pierwsze nowe pułapki, ale i rozłożymy przedmioty (no, gdy już wzbogacimy się o pewien cenny artefakt). Ale co to jest ta cała Kostka Kanaiego i ile ma ona wspólnego z Kostką Horadrimów? Cieszę się, że pytacie.

Reklama

Krótko: to narzędzie, za pośrednictwem którego przekształcimy materiały rzemieślnicze/klejnoty w ich ekwiwalenty i rozłożymy przedmioty legendarne na części (dzięki czemu zmienimy ich właściwości w umiejętności pasywne). Dzięki kostce możliwe stanie się ponowne wylosowanie cech przedmiotu legendarnego oraz ulepszenie fantów 70 poziomu. By zdobyć takie cacko trzeba będzie odwiedzić Zoltuna Kulla w Nowym Tristram, Ukrytym Obozie, Gmachu Twierdzy Bastionu lub w Enklawie Ocalałych.

Patch przedstawi także postępy sezonowe, słowem: z poziomu interfejsu będziemy mogli podpatrzeć, jak też wyglądamy na tle innych graczy biorących udział w rozgrywkach czwartego sezonu. Gra podsunie nam dodatkowe cele do osiągnięcia i nagrodzi ich realizację ramką portretu.

Łatka jest już dostepna na Publicznym Serwerze Testowym, gdyby ktoś był zainteresowany szczegółami, to listę wszystkich poprawek można przeczytać na oficjalnej stronie gry. Na zachętę: trzymajcie świeżutki zwiastun.

Dowiedz się więcej na temat: Diablo III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama