Reklama

Diablo 4 - łączny czas rozgrywki i maksymalny poziom doświadczenia

​Wiemy coraz więcej na temat czwartej części serii Diablo. Tym razem swoją wiedzą podzielił się Joe Shely.

Reżyser Diablo 4 udzielił wywiadu serwisowi GameSpot, z którego dowiadujemy się przede wszystkim, że ukończenie kampanii fabularnej zawartej w podstawce zajmie nam około 35 godzin.

W tym czasie powinniśmy osiągnąć 45. poziom doświadczenia, ale będzie on daleki od maksymalnego. Okazuje się, że Blizzard pozwoli nam awansować nawet na 100. poziom. Tak więc po ukończeniu głównej przygody czeka na nas jeszcze mnóstwo zawartości do odkrycia.

Reklama

Jednym z ciekawych elementów, które zadebiutują w Diablo 4, będzie Tree of Whispers (w tłumaczeniu na język polski - Drzewo Szeptów). To system, w ramach którego gra będzie żonglować zadaniami i nagrodami.

Wykonując stawiane przed nami zadania, będziemy zdobywać losowy loot, obejmujący m.in. przedmioty legendarne, dodatkowe punkty doświadczenia czy surowce przeznaczone do craftingu.

Diablo 4 - znamy datę premiery

Blizzard potwierdził ostatnio, że Diablo 4 ukaże się w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że gra wywoła wyłącznie pozytywne komentarze. W przeciwieństwie do wydanego niedawno Diablo Immortal, czyli smartfonowego spin-offu, który mierzy się z ostrą krytyką spowodowaną mozolnym grindem oraz kosztownym systemem mikrotransakcji.

Diablo 4 powstaje w wersjach na niemal wszystkie liczące się platformy. W grę zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Znajdziemy w niej zarówno kampanię fabularną, jak i moduł przeznaczony do zabawy online.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy