Diablo 4 – każdy battle pass będzie wymagał stworzenia nowej postaci

Blizzard zaczyna uświadamiać nowych graczy Diablo 4 o podstawowych mechanikach sezonowych. Część z nich okazała się sporą niespodzianką dla wielu osób.

Od premiery Diablo 4 minęły już prawie trzy tygodnie. Gracze zdążyli zaznajomić się już z większością postaci, zaczęli tworzyć własne buildy, rozwijać je na najwyższym poziomie trudności i odkrywać endgame. Niektórzy spędzili w nowym action RPG tak dużo czasu, że zaczynają już dopytywać się o pierwszy sezon.

Efektem jednego z tego typu pytań była wypowiedź Roda Fergussona dotycząca nadchodzącej aktualizacji. Rod poinformował na swoim Twitterze, że jeżeli gracz będzie chciał wziąć udział w sezonowej przygodzie i levelować zawierającego różne kosmetyczne przedmioty battle passa, będzie musiał stworzyć nową postać.

Reklama

Dla wielu osób było to sporym zaskoczeniem. Pod wypowiedzią Fergussona pojawiło się sporo komentarzy niezadowolonych graczy, którym nie podoba się idea ponownego levelowania kolejnej postaci. Niektórzy uważają, że raz już przeszli ten proces i nie powinni musieć go powtarzać.

Blizzard stoi bez wątpienia przed sporym wyzwaniem w związku z nadchodzącym sezonem. Powinien być on jednak dobrym świadectwem tego, jak twórcy planują podchodzić do większych aktualizacji i czego możemy się spodziewać w kolejnych miesiącach i latach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy