Diablo 4 - gracz ukończył Pit 80, używając tylko jednej umiejętności

Barbarzyńca rośnie w siłę. Z każdym kolejnym tygodniem gracze zdają sobie sprawę z siły tej klasy w Diablo 4 i zaczynają ją demonstrować w coraz bardziej wymyślne sposoby.

Sezon czwarty Diablo 4 trwa już od ponad miesiąca. Gracze jednomyślnie niemalże uznali większość podjętych w tej aktualizacji decyzji za bardzo słuszne. Wprowadzono nowy system progresu postaci, usprawniono Helltide, a niedawno do gry trafił nawet pet, który podnosi złoto i materiały z poległych przeciwników. Tona nowości i zmian quality of life pozytywnie wpłynęła na odbiór czwartego sezonu.

Reklama

Doskonale widać to na Twitchu i YouTube, gdzie Diablo 4 cieszy się dalej sporym zainteresowaniem. W poprzednich sezonach miesiąc po debiucie aktualizacji większość streamerów i twórców odeszła już w kierunku innych gier, które akurat cieszyły się większą popularnością. Narzekano wtedy na brak różnorodnego endgame’u i aktywności, które przyciągnęłyby uwagę weteranów na dłużej.

Jedną z tych aktywności jest Pit, czyli nowy odpowiednik Greater Riftów z Diablo 3. Bardzo podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii, wchodzimy do lochu, musimy zabić odpowiednią liczbę przeciwników, a potem pokonać bossa. Wszystko to z licznikiem czasu nad głową, który działa jako dodatkowa motywacja, aby dalej optymalizować swoją postać i próbować wspinać się na coraz większe poziomy Pitu.

Jak udowadniają właśnie użytkownicy Reddita, niektóre klasy nie potrzebują wiele, aby ukończyć wyższe poziomy Pitu. Niedawno popularność zyskał sobie post, w którym gracz pokazał, że ukończył 80 poziom Pitu Barbarzyńcą z tylko jedną wyekwipowaną bronią. Teraz inna osoba postanowiła spróbować swoich sił w nieco innym wyzwaniu i ten sam poziom przeszła przy użyciu wyłącznie jednej umiejętności.

Umiejętnością tą jest Bash, co prawdopodobnie nie zdziwi większości graczy. Ze względu na niezamierzone prawdopodobnie jednego z Temperingów Bash jest teraz bardzo silnym skillem, który jest w stanie walczyć o najwyższe poziomy Pitu. Warto cieszyć się więc takim stanem rzeczy, póki nie przyjdzie kolejny sezon lub większa aktualizacja. Kiedy Blizzard zdecyduje się na zmiany, inne umiejętności mogą okazać się lepsze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy