Destiny 2: Prezentacja nowej zawartości, która ukaże się w Akcie II Ech

Twórcy Destiny 2 zaprezentowali zawartość, która ukaże się 16 lipca w Akcie II Ech. Podczas transmisji na żywo deweloperzy omówili wydarzenia z Aktu I, ogłosili zmiany w sposobie wprowadzania zawartości fabularnej w zaplanowanym na październik epizodzie Widmo i podzielili się fragmentami rozgrywki oraz spostrzeżeniami na temat nowych Pól bitewnych Ech w Akcie II.

Po raz pierwszy pokazano również nowe modyfikacje artefaktu i sezonową broń, a także nowe zdobienia pancerza Przesilenia. Zapraszamy do obejrzenia transmisji, aby przygotować się do premiery w przyszłym tygodniu.

Z okazji Dnia Bungie 7 lipca sklep Bungie zaplanował tydzień zniżek na liczne przedmioty, w tym także na nowości, takie jak pluszowy Crota. Do 16 lipca do godz. 19:00 CEST sklep Bungie oferuje również promocyjną cenę wysyłki w wysokości 7,77 USD. Dodatkowo przy każdym zamówieniu kupujący otrzyma nieodpłatnie emblemat "Strażniczy styl".

Reklama

Co więcej, od dziś do 10 lipca do godz. 19:00 CEST każdy zakupiony w sklepie Bungie przedmiot poskutkuje wpłatą 7 USD na rzecz Fundacji Bungie.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy