Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Data premiery Basement Crawl

Potwierdzono oficjalnie europejską datę premiery Basement Crawl. Gra zadebiutuje już 29 stycznia (bieżącego roku) i kosztować będzie 9,99 euro.

Basement Crawl jest ekskluzywnym tytułem na PS4, który ma łączyć w sobie klasyczny styl, nowoczesną mechanikę i klimat kultowych horrorów.

Od pierwszej chwili gdy zanurzysz się w rozgrywce staniesz przeciwko 4 graczom lokalnie lub zmierzysz się z 8 osobami w meczu online. Będziesz mógł wybrać pomiędzy 4 różniącymi się od siebie klasami postaci i walczyć na 9 arenach. Zależnie od miejsca i klasy będziesz musiał opracować nową taktykę i przyjąć inny styl rozgrywki. Na grę wpływ mają również unikalne zestawy bomb i bonusów dla każdej z postaci.

Gra kładzie jednak nacisk na umiejętności gracza, nie ma znaczenia czy grasz kilkanaście godzin czy kilka minut. Gdy poczujesz rozgrywkę, będziesz planował i szybko reagował na akcje pozostałych graczy, stanie się to twoją największą bronią we wspinaniu się po szczeblach rankingów i do wygranej. Jest nieskończenie wiele dróg do zwycięstwa, jedno jest jednak pewne... wygrywa gracz, który jest najlepszy! Ponieważ umiejętności zawsze mają przewagę i większe znaczenie niż uczenie się poziomów na pamięć.

Wizualnie Basement Crawl potrafi zachwycić lub przerazić... a może dostarcza obu doznań równocześnie? Zobaczycie zarówno opuszczony cyrk, fabrykę, ale także chińskie smoki i lampiony jak i bardziej makabryczne elementy wystroju w stylu oskórowanych zwierząt.

Dowiedz się więcej na temat: Basement Crawl

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje