Darmowe gry na Steamie do odebrania już teraz - aż 6 produkcji!

Kolejne nowe gry zadebiutowały na Steamie, które możecie przypisać bezpłatnie do swoich bibliotek. Jeśli chcecie sprawdzić te produkcje, to poniżej prezentujemy listę tytułów.

Car Manufacture: Prologue - dzieło trafiło na rynek na samym początku września. Jak wskazuje sama nazwa, jest to gra motoryzacyjna pozwalającą przenieść się do XX wieku po to, by stworzyć swój własny biznes w branży moto. Naszym zadaniem jest konstruowanie samochodów, zatrudnianie i szkolenie specjalistów, rozbudowywanie fabryki i rozwijanie technologii. W tym przypadku mamy do czynienia z prologiem gry.

URBO: Dream One - intrygująca produkcja wpasowująca się w gatunek gier logicznych. Akcja gry przenosi nas na zieloną wyspę, gdzie naszym zadaniem jest budowanie zminiaturyzowanego miasta. Tytuł zgarnął na Steamie aż 97% pozytywnych komentarzy.

Reklama

The Riflemen - pierwszoosobowa strzelanka sieciowa wyróżniająca się klimatyczną grafiką typu low-poly. Znajdziemy tutaj kilka trybów gry, specjalne DLC pozwalające na maksymalizowanie levelu naszej postaci oraz bronie znane z... II wojny światowej.

STG Football - zręcznościowa gra opierająca swój gameplay na futbolu amerykańskim, obsługująca tryb sieciowy. Produkcja zmusza do zespołowości przez fakt, że w jednym meczu biorą udział maksymalnie 8 osób (4 vs 4). Tytuł jest licencjonowany przez NFLPA.

Anonymous Hacker Simulator  - produkcja pozwala wcielić się w hakera Anonymous. Podczas zabawy poznajemy tajniki takiego działania, a przy okazji twórcy postarali się o ciekawą kampanię fabularną.

Spaceminers - gra, której fabuła jest bardzo prosta - musimy jak najszybciej przemieszczać się na specjalnej zaprojektowanej przez deweloperów mapie. Do naszej dyspozycji oddano: podwójny skok, manewry w powietrzu i kilka innych sztuczek. Przez to, że tytuł znajduje się w early access, dostępnych jest póki co tylko kilka trybów zabawy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy