Reklama

Ćwierć miliona sprzedanych egzemplarzy Sniper Ghost Warrior Contracts

​Po spektakularnej klapie, jaką było Sniper: Ghost Warrior 3, polskie studio CI Games z Warszawy desperacko potrzebowało sukcesu. Nie tylko po to, by odzyskać zaufanie graczy, ale także w celu oddalenia widma finansowej katastrofy. Taki sukces zapewnić miało Sniper Ghost Warrior Contracts.

Chyba się udało. Spółka wczoraj podzieliła się informacjami, że od premiery w listopadzie ubiegłego roku sprzedano już ponad ćwierć miliona egzemplarzy, co na pewno powinno uspokoić inwestorów i zapewnić dalsze funkcjonowanie studia, które - przypomnijmy - planuje także Lords of the Fallen 2.

"Do dnia 12 stycznia 2020 od czasu premiery, która miała miejsce 22 listopada, grę Sniper Ghost Warrior Contracts zakupiło przeszło 250 tys. graczy. Dane dotyczą zarówno sprzedaży w postaci fizycznych nośników jak i w wersji cyfrowej" - czytamy w komunikacie giełdowym opublikowanym przez CI.

Reklama

"Sprzedaż przez pierwsze siedem tygodni od premiery utrzymywała się na zadowalającym poziomie w porównaniu do SGW3, którego sprzedaż była znacząco niższa z każdym tygodniem od premiery" - poinformowano. To powinno wróżyć dobrze na przyszłość - dodajmy także, że w planach jest też tryb sieciowy.

Akcja Sniper Ghost Warrior Contracts toczy się w surowym klimacie współczesnej Syberii. Nowy system rozgrywki jest oparty na kontraktach i "zmusza do taktycznego myślenia" - zapewniają twórcy. W grze przechodzimy kolejne misje, a mechanika punktów i dodatkowych wyzwań ma zachęcać do ich powtarzania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy