Reklama

Crash Bandicoot dostanie aż dwie nowe gry? To możliwe!

​Toys for Bob może pracować nie nad jedną, a nad aż dwiema nowymi grami z serii Crash Bandicoot!

Ciekawe informacje pochodzą od jednego z bardziej wiarygodnych insiderów z branży. TheRealInsider, znanego chociażby z potwierdzonych później leaków na temat nowych odsłon Assassin’s Creed.

Tym razem sprawa dotyczy serii Crash Bandicoot. Do tej pory twórcy byli bardzo oszczędni jeśli chodzi o ujawnianie informacji na temat nowej odsłony, a w plotkach twierdzono, że tym razem gra będzie bazowała przede wszystkim na rozgrywce dla wielu graczy.

Reklama

Jeden z jego obserwatorów zapytał TheRealInsidera o Wumpa League, bo tak miałby się nazywać nowy epizod. Insider odpisał na to, że według jego informacji powstaje nie jedna, a dwie gry z Crashem. Jedna to zapewne wspomniany tytuł multiplayer, prawdopodobnie oscylujący w klimatach bardzo popularnych ostatnio wieloosobowych bijatyk, takich jak MultiVersus.

Czym jest druga gra? Tego Insider nie chciał zdradzić. Jeśli zaś chodzi o osobę samego TheRealInsidera to ostatnio wywołał on sporo kontrowersji. Okazało się, że w wyniku pomyłki nie przelogował się na swoje drugie konto na Twitterze i tym samym zdradził kim jest. Odpowiedział na pytanie skierowane do TheRealInsidera jako youtuber DanAllenGaming, który w ogóle wcześniej w żaden sposób nie brał udziału w dyskusji.

Gracze i obserwatorzy branży, w tym Jason Schreier szybko powiązali fakty i uznali, że to właśnie jutuber kryje się za postacią insidera. Zresztą już wcześniej, na swoim oryginalnym koncie, zdarzało mu się w podobny sposób zdradzać dość poufne informacje.

Sam youtuber najpierw dość długo zachowywał milczenie, ale w końcu postanowił się przyznać, jednocześnie przepraszając wszystkie osoby, które były z nim powiązane kontaktami branżowymi. Niedługo potem jego konto zniknęło lub zostało zawieszone.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy