Assassin’s Creed Odyssey trafił do biblioteki Xbox Game Passa

Szeroka biblioteka Xbox Game Passa poszerzyła się właśnie o kolejny, popularny tytuł. Posiadacze usługi Microsoftu mogą nadrobić Assassin’s Creed Odyssey.

Popularność Xbox Game Passa

Już teraz w oczach wielu graczy Xbox Game Pass jest jedną z najbardziej opłacalnych subskrypcji na rynku. Jeżeli jesteście posiadaczami PlayStation 4 lub PlayStation 5, wasze priorytety będą oczywiście nieco inne. Game Pass szturmem podbił jednak rynek gier wideo i stał się wzorem dla wielu innych wydawców.

Jedną z największych zalet Xbox Game Passa jest liczba gier, jaka regularnie trafia do tej usługi. Co więcej, w przeciwieństwie do Sony, które wrzuca do PlayStation Plusa starsze tytuły, niektóre produkcje debiutują nawet w Game Passie. Gracze mogą więc często oszczędzić spore pieniądze, ogrywając pełne wersje gier i nie wydając ani gorsza poza kosztem subskrypcji.

Reklama

Assassin’s Creed w Game Passie

Chociaż Assassin’s Creed Odyssey ma już swoje lata i bez wątpienia nie debiutuje w Xbox Game Passie, jego dodatek będzie przyjemną niespodzianką dla wielu posiadaczy PC oraz Xboxa. Przygody Alexiosa i Kassandry zostały dobrze przyjęte wśród graczy, a odsłona ta zasłynęła przede wszystkim ze swojej złożonej fabuły oraz walki na morzu.

Assassin’s Creed Odyssey dla konsolowych graczy pojawia się w Game Passie w najlepszym możliwym momencie. Niedawno gra dostała bowiem wsparcie 60 FPS-ów na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Odyssey może wizualnie nie dorównywać chociażby nowszej Valhalli na konsolach nowej generacji, ale powinno być to płynne i pozbawione większych problemów doświadczenie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox Games Pass | Assassin's Creed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama