Reklama

Chernobylite ujawnia materiał wideo nagrany z najnowszego demo

Jeśli śledzisz Chernobylite na portalach społecznościowych, prawdopodobnie rzucił ci się w oczy krótki materiał, który twórcy udostępnili tuż przed wyjazdem na Gamescom.

Dzisiaj studio pokazuje nam długi, nie poddawany żadnej edycji film z rozgrywki, a w nim zupełnie nowe lokacje, powstałe dzięki wsparciu społeczności Kickstartera. Oprócz tego również pełnometrażowy zwiastun. Zajrzyj do wnętrza samego "serca ciemności", dokładnie odtworzonej elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Pamiętaj tylko, że to nie będzie beztroska wycieczka.

Przetrzyj nowe szlaki w silnie skażonej Strefie Wykluczenia w Chernobylite. Uważaj jednak! Gra może jest i świetną wirtualną alternatywą do zwiedzania Prypeci i jej okolic, ale równie łatwo może doprowadzić cię do obłędu. Wciel się w rolę fizyka, który tuż przed katastrofą pracował w elektrowni, a teraz, po 30 latach postanawia stawić czoła demonom przeszłości i wrócić na miejsce, w którym zaginęła jego ukochana. Przygotuj się na nieprzewidywalne obroty akcji, trudne do pokonania zagrożenia, zarówno naturalne jak i nadprzyrodzone. Pokonuj przerażające monstra, które przybyły z alternatywnej rzeczywistości i postaraj się nie postradać zmysłów. 

Reklama

Obejrzyj nowy, nie poddany edycji materiał nagrany z demo Chernobylite na Gamescomie i przekonaj się, jak gra zyskała w 3 miesiące od zbiórki na Kickstarterze:

Chernobylite to najnowsza produkcja z gatunku survival horror od twórców gry Get Even. To tytuł, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką, a także unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. I nieustannie będzie stawiał przed graczem szereg wyzwań.

Chernobylite pojawi się we wczesnym dostępie na Steam już jesienią tego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje