Reklama

Cena PlayStation 4 spadnie o 50 dolarów

Amerykańska sieciówka przypadkiem ujawniła nowe informacje.

Kiedy Sony niespodziewanie ogłosiło obniżkę ceny PlayStation 4 w Japonii, od razu zaczęto zastanawiać się, czy oznacza to spadek ceny konsoli również w innych krajach. Teraz nie tylko poznaliśmy odpowiedź na to pytanie, ale mamy pewność, że nastąpi to już wkrótce.

Na oficjalnej stronie internetowej amerykańskiej sieci sklepów Target w sekcji gier wideo pojawiło się ogłoszenie mówiące o obniżeniu ceny PlayStation 4 o 50 dolarów. Obok widniało zdjęcie konsoli w zestawie z Uncharted: Nathan Drake Collection, które debiutuje w piątek.

Reklama

Na razie nie mamy pewności czy reklama ma związek ze stałą obniżką ceny konsoli na innych rynkach, czy jednie z wewnętrzną promocją sieciówki. Na pierwszą opcję wskazuje wcześniejsza zapowiedź Sony odnośnie ceny PlayStation 4 w Wielkiej Brytanii.

W listopadzie do sprzedaży wejdzie wariant PlayStation 4 wyposażony w dysk o pojemności 1 TB, niewykluczone, że Sony pójdzie w ślady Microsoftu i obniży cenę konsoli dopiero, kiedy nowy model trafi na półki sklepowe. Czy tak rzeczywiście się stanie? Przekonamy się już wkrótce.

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy