Call of Duty: Modern Warfare 2 - w plikach gry znaleziono wzmiankę o trybie zombie

​Czyżby zombie miało jednak zawitać do Call of Duty: Modern Warfare 2? W plikach gry pojawia się kilka charakterystycznych słów, które sugerują plany wprowadzenia jeszcze jednego trybu.

Trzeci tryb gry Call of Duty

Większość gier Call of Duty od lat skonstruowana jest w dokładnie ten sam sposób. Kampania i multiplayer są nieodłącznymi elementami każdej gry. Przygoda dla jednego gracza zazwyczaj nie trwa długo i funkcjonuje jako przyjemny dodatek do całej reszty Call of Duty. Multiplayer z kolei, w oczach większości weteranów serii, jest główną atrakcją i powodem, dlaczego niektórzy w jednej odsłonie spędzają setki lub nawet tysiące godzin.

Obok dwóch podstawowych trybów zawsze pojawiał się jednak jeszcze jeden, który różnił się zależnie od odpowiedzialnego za grę dewelopera. Najpopularniejszym z nich jest oczywiście zombie, tryb PvE naszpikowany easter eggami, gdzie gracze walczą z falami nieumarłych solo lub w kooperacji. Zombie nie zawsze pojawia się jednak w nowym Call of Duty i wiele wskazywało na to, że tak będzie również w Modern Warfare 2.

Reklama

Zombie w Call of Duty: Modern Warfare 2?

Znany dataminer cod_sploitzimgz poinformował ostatnio, że w plikach gry znajduje się kilka słów charakterystyczny dla trybu zombie. W paru miejscach pojawiają się słowa "Round Based Zombies" oraz "Outbreak". Screeny zostały szybko zdjęte przez Activision, co sugeruje, że znaleziska dataminera są prawdziwe.

Raport Insider Gaming na ten temat sugeruje, że mogą być to resztki kodu pozostałe z poprzednich odsłon i Activision próbuje kontrolować wysokie już oczekiwania graczy. Z drugiej jednak strony, debiut zombie w Call of Duty: Modern Warfare 2 miałby sens. W przyszłym roku nie dostaniemy prawdopodobnie nowej odsłony i cały czas słychać o planach Activision na urozmaicenie rozwoju MW2. Debiut zombie w przyszłym roku mógłby dobrze wpasować się pomiędzy DLC do kampanii a zestaw odświeżonych map do multiplayera.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama