Call of Duty: Modern Warfare 2. Fani zachwyceni kampanią

Wystartował wczesny dostęp kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2, dostępny dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży. Inni będą musieli poczekać do 28 października - i chyba jest na co czekać.

Okres beta-testów Modern Warfare 2 wskazuje na to, że gra może być najbardziej popularną częścią serii, a głosy graczy, którzy już mieli okazję położyć ręce na kampanii sugerują, że twórcom wyszedł znakomity produkt. Na szczęście do 28 października nie zostało wiele czasu.

Gracze zachwyceni kampanią

Po okresie testów bety Infinity Ward chyba zmieniło w grze wiele rzeczy, na które wskazywali im gracze. Oprócz tego, zapowiedziano powrót dwóch bardzo lubianych przez społeczność map. Wszystko to sprawia, że pierwsze reakcje z wczesnego dostępu są pełne pozytywnych emocji, a wielu graczy wypowiada się o kampanii w samych superlatywach. Twitter kipi od wpisów, w których ludzie dzielą się przemyśleniami na temat gry.

Reklama

Chwalona jest oprawa graficzna, płynność gry, która dochodzi do 120 FPS, jak również ogólny klimat samej kampanii, pełnej akcji i emocji. Gracze porównują ją do edycji z 2019 roku pisząc, że nowa gra Infinity Ward jest “dwa razy lepsza", ze świetnym gameplayem i misjami na terenach wypełnionych wodą. Historia jest lepsza niż w grze z 2019 roku, z fajnymi postaciami, a fabuła i intryga trzymają przy ekranie do samego końca.

Powrót “Ducha"

Pamiętajcie, że Activision prawdopodobnie zrezygnuje z wydania nowej gry w 2023 roku, na rzecz dodatku do Modern Warfare 2. Oznacza to, że w przyszłym roku powinniśmy otrzymać kolejną porcję rewelacyjnej rozgrywki - o ile oczywiście recenzje potwierdzą, że gra jest tak dobra, jak o niej teraz piszą wybrańcy. 

Co ciekawe, niedawno ujawnione informacje mogą sugerować, że dodatek, lub kolejna część serii mogą być tak naprawdę pewnego rodzaju spin-offem, którego fabuła będzie się kręciła wokół lubianej postaci - Simona “Ghosta" Riley’a. Informację taką ujawnili reżyser i scenarzysta gry, którzy udzielili wywiadu serwisowi IGN.

Mieliście już okazję zagrać w kampanię nowego COD-a? Jeśli tak - jakie są Wasze wrażenia?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare II | Infinity Ward
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy