Bractwo Stali pojawiło się w Fallout 76

​Rozszerzenie Stalowy Świt do Fallout 76 - wprowadzające do gry Bractwo Stali - miało zadebiutować dopiero w przyszłym tygodniu, lecz twórcy zostali zmuszeni opublikować je już teraz, ze względu na problemy techniczne. Łatka pojawiła się bowiem na Xboksach i Windows 10 z pewnymi kłopotami.

Gracze spostrzegli bowiem, że pobierają tajemniczą aktualizację o rozmiarze 13,92 GB. Problem polegał na tym, że już po pobraniu plików nie mogli zalogować się do produkcji. Bethesda potwierdziła, że to właśnie opublikowane przedwcześnie rozszerzenie, zaplanowane na 1 grudnia.

Aby umożliwić graczom zalogowanie się bez konieczności pobierania wszystkiego od nowa, twórcy zdecydowali się po prostu na przyśpieszenie premiery o tydzień. "Podczas wewnętrznej dyskusji na temat rozwiązania sytuacji uznaliśmy, że będzie to najlepszy sposób" - napisano w komunikacie.

Reklama

Dlatego też wszystkie serwery zostały wyłączone z myślą o konserwacji. Gdy powrócą do działania - dziś wieczorem - rozszerzenie Stalowy Świt będzie już dostępne dla wszystkich zainteresowanych, oferując nowe zadania fabularne, a także system umożliwiający budowanie własnych schronów.

"Naszych graczy na Xboksach pragniemy przeprosić za zamieszanie wywołane tym problemem, ale mamy nadzieję, że cała społeczność Fallout 76 jest podekscytowana tak samo, jak my i nie może się doczekać, by zanurzyć się w Stalowy Świt wcześniej niż planowaliśmy" - dodają twórcy z Bethesdy.

Aktualizacja wprowadza także szereg innych zmian i nowości, gruntownie modyfikując na przykład mechanikę głodu i pragnienia. Znikną negatywne efekty związane z tymi statystykami, ale za to pojawią się bonusy, jeśli jesteśmy porządnie najedzeni i napojeni. Powinno więc być łatwiej.

Najważniejsze będzie jednak wprowadzenie legendarnego Bractwa Stali. "Odwiedź osady zamieszkałe przez nowe postacie niezależne i odblokuj uzbrojenie oraz pancerze. Wesprzyj Bractwo w jego misji odbudowy społeczeństwa i pomóż mu zabezpieczyć cenną technologię" - napisano.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout 76
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy